Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Atlantica

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Atlantica Agricola

 Atlantica Agricola є іспанською компанією, яка займається вивченням, виробництвом й реалізацією мінеральних добрив вже протягом 25 років. Бренд активно розробляє і впроваджує на ринок гумінові й фолієві кислоти. Компанія веде свою діяльність більш ніж в 50 країнах світу, поставляючи фермерам кращі товари для мінерального живлення й захисту рослин. Як результат - можна розраховувати на отримання багатих врожаїв з відмінними показниками та екологічно безпечну продукцію.

 Особливості діяльності компанії Atlantica Agricola

 Компанія Atlantica Agricola була відкрита у 1982 році. Саме тоді вона почала свою роботу в агрокультурній галузі й покращувала сільськогосподарську продукцію за допомогою гумінової і фолієвої кислоти. Сьогодні бренд поставляє продукцію в десятки різних країн і є одним з лідерів у своїй сфері. Домогтися цього вдалося завдяки розвитку дослідницького відділу, здатності адаптації продуктів до сільськогосподарських культур, кліматичних зон й агротехніці, відповідності фермерським вимогам з різних куточків планети.

 Бренд має велику дистриб'юторську мережу й співпрацює з кваліфікованими технічними фахівцями, які діляться своїм досвідом та знаннями. Все це призводить до підвищення рівня турботи про клієнтів і якості їх обслуговування.

 На даний момент Atlantica Agrícola з упевненістю можна назвати світовим лідером в реалізації і просуванні високоефективних екологічних та органічних продуктів, завдяки яким у фермерів з'являються дієві речовини. Після включення їх в програму обробки істотно знижується хімічне навантаження на посіви.

 Представники сільськогосподарської галузі повинні робити все можливе не тільки для підтримки продуктивності та прибутковості своєї продукції, а й для зниження впливу на навколишнє середовище. Саме тому одне із завдань вищеописаного бренду - створювати виключно такі продукти, які мають мінімальний вплив на навколишнє середовище.

 Мінеральні добрива Atlántica Agrícola користуються величезним попитом не тільки в Європі та США, але й в СНД країнах. Продукція бренду доступна в Україні у величезному асортименті й реалізується великою кількістю компаній та інтернет-магазинів.

 Асортимент Atlantica Agricola

 До найбільш поширеної продукції компанії відносять наступну:

 Разормін. Ефективне відновлення родючості ґрунту. Йдеться про універсальний стимулятор на основі амінокислот, в якому присутні всі необхідні речовини для будь-якої фази розвитку рослини, від старту до фіналу. Сприяє активному стимулюванню розвитку кореневої системи, вегетативної маси, покращує якість й кількість плодів.

Келік Калій + Кремній. Більше ніякого дефіциту мінеральних елементів. Унікальний продукт, що має імунопротекторні властивості, застосовується, щоб збільшити врожайність, підвищити якість продукції та посухостійкість, морозостійкість рослин.

Амінокат 30%. Мінімум стресу для ваших культур. Стимулює розвиток рослин, збільшує їх опір до несприятливих факторів,таких як холод й спека, захворювання. Амінокислоти мають неабиякий вплив на фізіологію рослин та формують протеїн.

Райкат Рост. Культури порадують вас своїм швидким ростом. Речовина розвиває вегетативні органи рослин. Вона наділена мікроелементами, вітамінами, екстрактами морських водоростей та вітамінів.

Атланте. Забезпечує рослини надійним захистом. Унікальне рідке добриво має імунопротекторні властивості, служить для профілактики бактеріальних, вірусних й грибних інфекцій, а також збільшення розміру та ваги плодів.

Бренд Atlantica Agricola та його принципи

 Один з головних принципів Atlántica Agrícola полягає у виробництві екологічних та органічних продуктів. Представники бренду максимально дбайливо ставляться до навколишнього середовища, роблять все можливе, щоб не чинити на нього деструктивного впливу.

 Що стосується системи управління якістю компанії, то вона заснована на стандарті ISO 9001. Строго контролюються всі виробничі процеси, управління та організація поряд з технічними, людськими ресурсами.

 Співробітники бренду займаються своєю діяльністю в нових й сучасних приміщеннях, які постійно розвиваються, адаптуються і поліпшуються для забезпечення комфортних робочих місць. Керівництво піклується не тільки про свій персонал, а й про споживачів, пропонуючи їм екологічну та ефективну продукцію за прийнятною ціною.

 Ознайомитися з асортиментом товарів й придбати необхідні для вас позиції можна в каталозі інтернет-магазину «Грядка». Ми є прямим дилером Atlántica Agrícola та продаємо виключно оригінальну, сертифіковану продукцію

Вгору