На нашому сайті виключно оригінальні товари!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Стимулятори росту

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Якісні стимулятори для росту рослин в магазині «Грядка»

Стимулятори росту для рослин активно застосовуються в сільському господарстві, щоб підвищувати ефективність вирощування культур, а також суттєво покращувати якість врожаю в кілька разів. Крім застосування засобів під час посадки, вони часто використовуються для обробки насіннєвого матеріалу, щоб отримувати хороші сходи насаджень. Також біостимулятори істотно поліпшують або уповільнюють зростання городніх або садових насаджень, якщо в цьому є необхідність. Купити дієві стимулятори росту пропонує наш інтернет-магазин за вигідними цінами.

Особливості стимуляторів росту рослин

Стимулятори росту рослин виготовляються на основі водоростей, грибів і бактерій. В результаті виходять першокласні препарати, які істотно поліпшують розвиток овочів, квітів, інших культур.

Для досягнення бажаного результату, рекомендується пофазово і коректно застосовувати добавки, оскільки на конкретну культуру препарат має різну ступінь впливу. Для досягнення максимального ефекту краще застосовувати дворазове використання. Дуже важливо дотримуватися дозування, яка йде до кожного препарату. Головне правило при застосуванні стимулюючих препаратів – строго слідувати нормам внесення засобів, адже перенасичення біостимуляторами теж не дуже добре.

Переваги від застосування препаратів

Стимулятори, що сприяють росту рослин, застосовуються для замочування насінневого матеріалу, обробки кореневищ культур. Але для цих способів рекомендується застосовувати слабку концентрацію засобу, щоб не нашкодити рослинам. До переваг використання препаратів відносять:

 1. Прискорення природного розвитку культур. Стимулятори не просто прискорюють процес зростання овочів, але і роблять це, незалежно від кліматичних умов.
 2. Набуття стійкості до несприятливих умов. При обробці такими препаратами, у овочів або квітів збільшується запас поживних речовин, що дозволяє їм не реагувати на температурні коливання, пошкодження механічного типу, які часто відбуваються при пересадці культур.
 3. Підвищення імунітету представників флори. Завдяки стимуляторам росту рослини стають більш стійкими до різних типів шкідників і хворіб.

Використання таких препаратів гарантує збільшення врожаю, прискорення процесу дозрівання плодів, оскільки вони суттєво покращують грунтовий склад. Засоби для стимуляції насаджень є нешкідливими для навколишнього середовища і людського здоров'я.

Наш асортимент стимуляторів росту рослин

В інтернет-магазині «Грядка» можна вибирати і купити стимулятор росту для рослин, який надасть бажаний ефект, зробить процес вирощування культур максимально результативним. В каталозі є натуральні препарати у вигляді рідин, порошку, гранул, від таких відомих виробників:

  • Atlantica;
  • Valagro;
  • Leili;
  • Syngenta.

В нашому магазині можна вибрати спосіб внесення препаратів – кореневий або листовий, а також варіант фасування – від 100 г до 20 кг. Всі кошти мають відповідні сертифікати якості, гарантують дієвий результат після застосування. Кожен товар з асортименту має детальний опис і характеристику, там можна ознайомитися з особливостями використання засобів, складом, схемою застосування.

Ви можете вибрати біологічні стимулятори росту, як універсальної дії, так і для конкретних культур – хвойних, газонних трав, квітів, овочів, технічних рослин, плодових представників.

Переваги покупки

В інтернет-магазині «Грядка» можна купити першокласні стимулятори росту, які суттєво покращать розвиток овочевих, плодових або інших культур. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними виробниками, тому можемо гарантувати хороші добрива. Крім того, наш магазин має ряд інших переваг:

   • вигідні ціни, можливість купувати необхідну кількість препарату, не переплачуючи за невикористані кошти підгодівлі;
   • швидка доставка в будь-яку точку України зручною службою транспортування;
   • консультування покупців по питаннях, що виникли, допомога у виборі того чи іншого засобу;
   • великий асортимент, заснований на біологічних препаратах різної форми випуску, що дозволяє підібрати найбільш зручний в застосуванні;
   • зручний інтерфейс сайту, який дозволяє зробити замовлення необхідного товару в кілька кліків.

Інтернет-магазин «Грядка» стане кращим рішенням при необхідності покупки першокласних стимуляторів росту за вигідною вартістю. До нас звертаються ті дачники, які піклуються про своє врожаї, бажають отримувати не тільки красиву зелень, а й хороші плоди.

Вгору