На нашому сайті виключно оригінальні товари!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Крапельна трубка

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Крапельний полив, винайдений в Ізраїлі, став широко вживаним терміном. В Україні крапельне зрошення використовується фермерами, городниками і садівниками, власниками теплиць і парників, дачниками. Пластикова фурнітура (крани, крапельниці, трійники) довговічна. Але трубки для краплинного поливу стають найбільш уразливим компонентом зрошувальної системи, їх доводиться періодично замінювати.

Компоненти і переваги системи крапельного поливу

Головними перевагами дозованої подачі води під окремі рослини вважаються:

 1. Універсальність. Дозований полив застосовується на садових ділянках для кожного дерева. У теплицях і оранжереях регулювання крапельниць дозволяє експериментувати з кількістю води для різних грядок. У ландшафтному дизайні поливаються багаторічні чагарники, терасові клумби.
 2. Мінімальний витрата води. Розгалужені лінії дозволяють забезпечувати однаковою кількістю води рослини невеликих парників і великі садові ділянки.
 3. Довговічність. Пластикові трійники, компенсовані і регульовані крапельниці використовуються повторно.
 4. Можливість змішувати живильний розчин в баку, регулювати склад.
 5. Простота монтажу. Для системи не потрібно високий тиск, складне устаткування. Всі компоненти зрошувальної лінії садівник або городник може змонтувати сам. Щоб вбудувати крапельницю в трубу, досить навчитися користуватися діркопробивачем.

Ізраїль довше інших країн користується дозованим поливом. Тому ізраїльські виробники в ході багаторічних експериментів підібрали потрібні діаметри трубопроводів, склади гумово-полімерної суміші, розробили надійні конструкції кранів і фітингів. Більшість виробників з інших країн (Італії, Франції, України) випускають обладнання за ліцензійними технологіями.

Якісна сліпа трубка для краплинного поливу бренду Metzer відрізняється довговічністю, захищена від ультрафіолетового випромінювання, може застосовуватися для наземного і підземного поливу. Вироби українського бренду Presto-PS (Харків) коштують дешевше, так як не закуповуються за валюту, транспортуються на ближні відстані.

Переваги наших пропозицій

В Львівському інтернет-магазині «Грядка» українські фермери і дачники можуть купити крапельну трубку в комплексі з необхідним набором системи зрошення — крапельницями, соленоїдними кранами, фітингами, дироколом.

Ми пропонуємо оптовим і роздрібним замовникам:

 • ретельний відбір асортименту за якістю;
 • повний набір компонентів для систем крапельного зрошення;
 • варіативні ціни;
 • дилерську підтримку гарантій виробника товарів;
 • просту процедуру замовлення (на сайті, по телефону, в фірмовому магазині);
 • різні форми оплати;
 • доставку в усі регіони України.

Купуючи в магазині «Грядка» мінікрани, фітинги, крапельниці, еміттерние стрічки і трубки для крапельного поливу, ви отримуєте еталонну якість всіх компонентів зрошувальної системи.

Вгору