На нашому сайті виключно оригінальні товари!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Фітинги та мінікрани

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Фітинги, крапельниці і трійники для городу

Крапельне зрошення дає масу переваг. Ви економите не тільки воду, але і добрива, а також захищаєте грунт від ерозії. І на швидкість вирощування культур технологія впливає благотворно. Для досягнення стабільної роботи системи вам знадобляться хороші комплектуючі для її складання. В даному розділі магазину «Грядка» ви зможете купити фітинги та інші елементи для крапельного поливу. Доставка працює у Львові, області та Україні.

Корисно знати: на товщину стінки стрічки в 0,1 мм не допускається тиск понад 0,1 атм.

Огляд асортименту

В каталозі ви знайдете кілька видів товарів з ПВХ. Подивіться на них:

 • Крани — закривають, відкривають і регулюють подачу води в город, теплицю, ін.місце;
 • Трійники — вузли, розгалужується потік на 2 частини. Як і всі елементи вони йдуть з ущільнювальними гумками;
 • Старт-коннектори — деталі, що врізаються безпосередньо в центральну трубу. Від них вода надходить в стрічку;
 • Крапельниці — пластикові наконечники, з яких витікає рідина безпосередньо в грунті. Це практично завжди регульована модель, що дозволяє виставляти швидкість потоку. Остання звичайна дорівнює 4-8 літрам за годину;
 • Фітинги — елементи, що повертають потік на 45 або 90 градусів .

Також в інтернет-магазині «Грядка» широко представлені ремонтники для крапельної труби. Ці компоненти використовуються для з'єднання двох каналів.

Корисно знати: до комплексу подачі рідини необхідно підключити фільтр, щоб не допустити проникнення в тонкі канали крупного сміття.

Переваги крапельного поливу

 • Економиться вода — збереження ресурсу доходить до 50%;
 • Не розмивається земля — волога глибоко проникає в грунт;
 • Підтримується вологість — стабільні показники досягаються завдяки постійній подачі;
 • Частота засадження може бути збільшена — коріння рослин не розгалужуються в різні боки;
 • Не поливаються бур'яни — так як з’єднані ділянки землі не просочуються вологою, то і ризик розвитку на них небажаних культур знижується;
 • Виключаються опіки — великі краплі фокусують світло, немов лупа, псуючи рослини;

Про якість обладнання для крапельного поливу

Наш досвід в зрошенні понад 15 років. Вже 5 років у Львові проектуємо і монтуємо системи крапельного і автоматичною поливу будь-якої складності. Ми протрималися так довго завдяки тому, що надаємо клієнтам хороший товар. Ми відмінно знаємо більшість виробників і особливості їхньої продукції, а тому на прилавки ніколи не потрапляють сумнівні варіанти.

Головною проблемою фітингів крапельного поливу на ринку зазвичай стає поганою пластик. Він може ламатися при монтажі або деформуватися від вологості, спеки. Перша причина також призводить до зриву різьблення. Тому ми пропонуємо якісну і перевірену на практиці китайську фурнітуру або фітинги світових лідерів Irritec, Metzerplas, Netafim.

Не витрачайте гроші

Співпраця і прямі дилерські умови роботи дозволяють нам утримувати мінімальні ціни і бути спокійними за якість продукції. Наш інтернет-магазин безпосередньо співпрацює з виробниками і отримує масові поставки позицій.

Вгору