На нашому сайті виключно оригінальні товари!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Касети для розсади

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Касети для вирощування розсади оптом

Купити глибокі касети для розсади оптом в Україні за вигідною ціною пропонує інтернет-магазин «Грядка», гарантуючи відмінну якість товару і приємне обслуговування. Власники роздрібних магазинів повинні надавати своїм покупцям не тільки великий вибір насіннєвого матеріалу, але ще і недорогі осередки для вирощування рослин.

Переваги покупки

Касетне вирощування насіннєвого матеріалу дозволяє розмістити більше рослин на меншій площі, що дуже зручно, якщо порівнювати з традиційним методом висадки. На 1 кв. м можна виростити 150-300 культур.

До переваг такого методу відносять:

  • відсутність необхідності пікірувати розсаду;
  • наявність дренажних отворів, що нівелюють застійні процеси;
  • мінімальна кількість місця, яке потрібно для використання;
  • після пересадки розсада із касет менше піддається захворюванням і шкідникам.

Купивши глибокі пластикові касети для розсади, можна надати своїм покупцям універсальний і зручний метод вирощування здорових і міцних рослин.

Наші пропозиції

У нашому інтернет-магазині можна купити касети для розсади недорого, скориставшись зручним інтерфейсом сайту. У каталозі представлені пластикові касети для розсади на 96 комірок, на 40 відділень, на 160 ідділень, а також на 54, 77 і 260 шт.

Ми ведемо продаж оптом тільки від перевірених польських виробників, гарантуючи кінцевому споживачеві відмінну якість. Зручні методи оплати і недорога оперативна доставка по Україні дозволить отримати бажаний товар в чітко зазначені терміни.

Вгору