На нашому сайті виключно оригінальні товари!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Фунгіциди

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Фунгіциди за доступною вартістю

Захистити рослину від грибкових захворювань, в тому числі і на стадії підготовки насіння до висадки, покликані фунгіциди. Деякі з них також знищують бур'ян або захищають від шкідливих комах. Купити такі препарати за вигідною вартості пропонує наш інтернет-магазин.

Який купити фунгіцид?

Для виготовлення препарату використовуються як органічні, так і неорганічні речовини. І ті, і інші вимагають продуманих дій через свою небезпеку для здоров'я людини і екосистеми.

Найбільш релевантний вибір за переліком проблематик на ділянці. Це може бути борошниста роса, фітофтороз та ін. Принцип дії більшості препаратів до кінця не відомий. Але в основному детермінує успіх:

  • втручання в біохімічні процеси грибка;
  • блокування ферментів, що управляють реакціями;
  • порушення тканинного дихання та ін.

Є деякі обмеження для використання препаратів у зв'язку з їх токсичністю. До того ж, ефективність боротьби з деякими грибками передбачає превентивні заходи, коли обробляється виключно посадковий матеріал.

При виборі орієнтуватися потрібно також і на терміни обробки. Для кожної культури розроблені свої схеми, що повинні видозмінюватися залежно від погодних умов в регіоні.

Найкращий фунгіцид

У нашому каталозі можна знайти цілий список препаратів, що задовольняє потреби аграріїв. Профілактичні заходи значно покращують показники врожайності по багатьом культурам. А регулярно здійснена система дій по обробці ділянки допоможе впоратися з більшістю можливих захворювань.

У нашому інтернет-магазині можна вигідно купити препарати від відомих виробників, що вже довели високу якість своїх засобів захисту рослин. Прийнятні ціни для оптовиків і оперативна доставка по всій Україні роблять співпрацю взаємовигідною.

Вгору