На нашому сайті виключно оригінальні товари!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Насіння томатів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Підбір насіння томатів по їх характеристикам

Правильні насіння томатів, помідор - овальної форми з загостреним носиком, розміром 4-6 мм. 1000 насінин важить 2-3 грами, відповідно на 1 г насіння доводиться 250-330 насіння. Зберігається посівний матеріал 4-5 років при температурі + 10-12 ℃ і відносній вологості повітря не вище 35%. Головним критерієм оцінки якості насіння є їх схожість.

Стандартний насіннєвий матеріал показує 80-90% схожості, професійні насіння спеціалізованих виробників - 98-100%.

Такий високий результат досягається обробкою фунгіцидами, пестицидами, мікродобривами та вирівнюванням насіння за розміром. Зазвичай професійний посівний матеріал можна відрізнити по яскравому забарвленню.

Види томатів

За типом дозрівання помідори класифікують як:

 • Детермінантні. Зростання основного стебла зупиняється після того, як звужується 3-5 кистей. Раннього дозрівання. Поділяються на супердетермінантние (сверхраннего дозрівання) і штамбові (не вимагають підв'язки і надання форми).
 • Індетермінантні. Зростання основного стебла необмежений. У теплицях і жаркому кліматі здатні давати тривалі, розтягнуті за часом і об'ємні врожаї.
 • Напівдетермінантні. Проміжна ланка - ріст стебла зупиняється при зав'язці 5-8 кисті. Зазвичай це сорти середнього і пізнього терміну дозрівання.

Типи томатів за термінами вегетації

 • ультраранні (період вегетації - 45-75 днів);
 • ранньостиглі (70-90 днів)
 • середньостиглі (90-110 днів)
 • середньопізні (105-120 днів)
 • пізньостиглі (110-140 днів).

Слід зазначити, що індетермінантні сорти при грамотній підв'язці і температурному режимі можуть рости і плодоносити довше.

Агротехнологічні вимоги до вирощування Помідор оптом

Помідори можна вирощувати як в теплицях, так і на відкритому грунті. Основні вимоги культури до агротехніки:

 • Температурний і світловий режим. Томат дуже світлолюбний, особливо на ранніх стадіях росту. На затінених ділянках не розвивається. Оптимальний температурний режим для інтенсивного росту - 15-25 ℃ .Для грунту - + 12-15 ℃ і вище. Заморозки нижче + 5 ℃ не переносить.
 • Вологість. Культура погано сприймає перезволожений повітря - рівень вологості не повинен перевищувати 80%. Разом з тим помідори потрібно досить часто поливати - 2-3 рази в тиждень з розрахунку 8-10 л / кв.м. Овоч здатний витримувати посушливі періоди краще, ніж надлишок вологи.
 • Грунт. Томат невибагливий до якості грунту. Найкраще росте на пухких родючих слаболужних грунтах з рівнем Ph = 6,0-7,5.
 • Добриво. На добрива, як мінеральні, так і органічні, помідор відгукується дуже добре. У невеликій кількості необхідно вносити азот, фосфор і калій - в більшому обсязі. 3-4 рази за сезон овоч підживлюють органікою.

Схема висадки100-150х40-50 для детермінантних і Напівдетермінантні сортів і 80-100х40-50 для індетермінантних. Густота стояння - 15000-25000 і 20000-28000 рослин / гектар відповідно.

Як купити якісне насіння томатів?

Посівний матеріал краще купувати професійний і у перевірених постачальників. Інтернет магазин Грядка є офіційним дилером провідних голландських, французьких, чеських, японських, американських виробників добірного насіння, таких як Nunhems, Syngenta, Seminis, Takii, Clause, Bejo, Kitano та інших. Широкий вибір районованих сортів і гібридів томатів дозволить підібрати рішення, яке дасть кращий результат при Ваших умовах. Доставка насіння по Україні здійснюється в найкоротші терміни.

Вгору