Мінімальне замовлення 750 грн. Ціни на насіння Sais і Hortus оновлюються!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Протруйники

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Якісні протруйники насіння в інтернет-магазині «Грядка»

Купити протруйник насіння для зернових або овочевих культур за вигідною ціною можна в інтернет-магазині «Грядка». Великий вибір і гарна якість препаратів – те, що гарантує наша компанія.

Які є протруйники насіння?

Протруйники насіннєвого матеріалу – хімічні засоби, що використовуються для обробки насіння перед посівом культур. Це необхідно, щоб оберегти сажанці від шкідників і захворювань. Така процедура обов'язкова для досягнення високої результативності в області рослинництва. Виділяють такі види протруйників:

  • Інсектицидні протруйники насіння. Використовуються, щоб захищати насіннєвий матеріал і сходи від наземних і ґрунтових шкідників, їх личинок.
  • Фунгіцидні. Використовуються, щоб захищати розсаду від розвитку інфекцій грибкового походження. Часто застосовуються для обробки зернових.

Випускаються і протруйники комбінованого типу, в їх складі є і інсектицидні, і фунгіцидні речовини. Це дозволяє надати комплексний захист рослин.

Завдяки сучасним протруйникам можна:

  • підвищити стійкість майбутніх рослин до великої кількості інфекцій;
  • поліпшити якість проростання насіннєвого матеріалу;
  • захистити розсаду від несприятливих погодних умов.

Мінімізація кількості шкідників гарантує високий рівень врожайності.

Асортимент нашого інтернет-магазину

У нашому інтернет-магазині можна купити протруйники від перевірених виробників – Bayer і Syngenta. У каталозі великий вибір препаратів фунгіцидного і інсектицидного типів, системної і контактно-системної дії. Препарати випущені в формі суспензії, текучого концентрату, водних гранул.

Усі засоби хорошої якості, гарантують високу результативність. Купити протруйник зерна і насіння в нашому магазині можна за доступними цінами з доставкою по Україні.

Вгору