На нашому сайті виключно оригінальні товари!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Насіння білоголової капусти

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Капуста - це універсальний, високоврожайний овоч, стійкий до холоду і перепадів температур, невибагливий щодо грунту. Призначений для тривалого зберігання і транспортуванняю. Висока затребуваність на ринку - запорука вигідного вирощування цієї культури.

Як вибрати посівний матеріал?

Високий урожай якісної білокачанної капусти починається з вибору насіння. Професійніе насіння проходять ретельне калібрування, а також обробляється за спеціальними технологіями - додаються барвники та активні елементи для захисту насіння від захворювань, грунтових шкідників та патогенів, для поліпшення властивостей.Обробка виконується методом інкрустації або гранулювання. Результат такої обробки - висока схожість (98-100%) і стійкість насіннєвого матеріалу до впливів зовнішніх факторів.
Насіння «білокачанки» не втрачає схожість протягом 4-5 років з моменту упаковки, в залежності від гібрида. Відповідна температура зберігання -10-12 ℃, вологість повітря - до 55%.

Терміни вегетації

    За термінам дозрівання поділяють на:

  • дуже ранні (період вегетації - 45-58 днів);
  • ранні (59-65 днів);
  • середньоранні (65-75);
  • середні (75-90 днів);
  • середньопізні (90-120 днів);
  • пізньостиглі (120 і більше).

      Ранньостиглі і середньоранні гібриди малопридатні для довгого зберігання і мають більш низьку врожайність, ніж середньо- і пізньостиглі. Середньостиглу і пізньостиглу капусту можна заквашувати на 2-3 місяці, а свіжою вона зберігається 4-8 місяців.

Агротехніка

    Температура та освітлення. Білокачанна капуста добре росте в умовах середніх температур (+ 13-20 ℃), добре переносить холод, але погано відноситься до спеки вище 30 ℃ - при такій температурі качан взагалі не формується. Овоч дуже світлолюбивий, на затінених ділянкахврожай великим не буде.

     Вологість. «Білокочанка» потребує середніх об'емів вологи під час проростання сходів і частих поливів після появи качанів. Оптимальний рівень вологості грунту 70 - 85%, повітря - 50 - 75%. Надлишок вологи в свою чергу негативно впливає на кореневу систему рослини.

     Грунт. До грунту капуста невибаглива при грамотному удобренні і дотриманні необхідного рівня вологості; оптимальна кислотність грунту - 6,0-7,5.

     Схема посадки. Ранні сорти висаджують за схемою 45-50х35-40 см (густота стояння - 50-80 тис.рослин / га), середні та пізні - 45-70х40-65 см (густота стояння - 30-65тис.рослин / га).

     Добрива. Рослина споживає велику кількість поживних речовин з грунту, і вимагає додаткового підживлення. Культура сприйнятлива до мінеральних і органічних добрив. На етапі появи сходів необхідний азот, при формуванні качанів - фосфор, калій і кальцій.

Гібриди капусти білокачанної

     Популярністю серед українських аграріїв користується безліч гібрідок, серед них Чамп F1Вестрі F1Етма F1Аліна F1Агресор F1Цетуріон F1Бригадир F1. Серед широкого асортименту представлених на ринку гібридів від європейських і світових виробників Seminis, Syngenta, Takii Seeds, Bejo Zaden, Rijk Zwaan, Clause, Enza Zaden і інших, досить складно вибрати, особливо якщо все насіння високоякісне і професійно оброблене. Якщо Ви вагаєтеся у виборі відповідного гібриду - зверніться до консультантів «Грядки», їх висока компетенція і багатий досвід допоможуть Вам замовити якісний посівний матеріал, оптимальний для Ваших вимог. Доставка насіння здійснюється в будь-яку точку України

Вгору