У нас відпустка! Відправка замовлень з 27 серпня
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Добрива

Як людина може обходитися дуже мізерною їжею, так і овочі будуть рости і без підживлення, на підніжному кормі». Інше питання - скільки рослин залишиться в живих до моменту збору врожаю і які плоди вони принесуть. Відповіді, відповідно - трохи і погані. Тому здавна в сільському господарстві застосовують добрива. А в високорентабельному вирощуванні овочів добрива - одна з основ прибутку. Від своєчасності, точного дозування, грамотного підбору методу внесення, нарешті - складу добрива залежить здоров'я культури, а значить - обсяг і якість врожаю, який вона дасть. А помилка в будь-якому з цих факторів може коштувати дуже дорого.

Як же правильно вибрати добрива?

Для початку їх потрібно класифікувати за такими принципами:

За походженням:

  • мінеральні - неорганічні сполуки, які містять поживні речовини у вигляді мінеральних солей. Діляться на азотні (N), фосфорні (P), калійні (K) і комплексні, тобто містять 2 або 3 елементи живлення (NP, NPK т.д.). Багато добрива можна комбінувати або розбавляти, отримуючи точно необхідну концентрацію поживних елементів. Перевищення концентрації загрожує пошкодженням рослин, їх неправильним розвитком;
  • органічні - містять поживні елементи у вигляді органічних сполук. Виготовляються на основі торфу, гною, водоростей і т.д. Благотворно впливають на показники родючості грунту, але їх складніше вносити в точно необхідній для підживлення рослин концентрації;
  • органомінеральні (або гумінові) - складаються з органічної основи і певної кількості мінеральних сполук.

Більшість органічних і органо-мінеральних добрив, представлених в нашому інтернет-магазині, мають сертифікат «Organic Standart». Це дозволяє використовувати їх в органічному землеробстві.

За способом внесення:

  • добрива для кореневого підживлення - вносяться в грунт на різних етапах вирощування. Це найпоширеніші добрива, обов'язкові до використання всіма професійними фермерами;
  • добрива для позакореневого підживлення - вносяться по листу рослини. Вони набагато інтенсивніше вбираються рослиною, що дозволяє підгодувати культуру, коли кореневі добрива з яких-небудь причин погано засвоюються. Але у великих обсягах незастосовні, тому повністю замінити кореневу підживлення не можуть.

За консистенцією:

  • рідкі;
  • сипучі;
  • водорозчинні;
  • гранульовані.

Вибір добрива залежить від стадії вегетації і конкретних потреб рослини. Також важлива кислотність грунту і її тип, насиченість поживними елементами. Велику роль відіграють кліматичні умови вирощування - при різних температурах добрива засвоюються по-різному. Дуже важлива матеріальна оснащеність підприємства - які технічні засоби для внесення добрив є в розпорядженні господарства.

В інтернет-магазині «Грядка» представлено широкий вибір органічних, мінеральних та органо-мінеральних добрив різних виробників. Особливу увагу варто приділити стимуляторам росту рослин. Ці препарати покращують розвиток кореневої системи, метаболізм і накопичення корисних речовин, прискорюють поділ клітин, зміцнюють імунну систему і збільшують стійкість до стресових умов і захворювань. У поєднанні з правильно підібраними добривами стимулятори росту сприяють рясному, дружному і високоякісному врожаю.

Грамотний підбір добрив і стимуляторів для рослин - справа непроста, але необхідна, що вимагає багаторазових перевірок і уточнень. Рада професіонала в такій справі ніколи не буде зайвим, тому перед покупкою обов'язково проконсультуйтеся з нашими фахівцями. Як то кажуть - за попит грошей не беруть, а ось неправильний вибір дієти для Ваших овочів або фруктів може обійтися дуже дорого.

Вгору