Мінімальне замовлення 750 грн. Ціни на насіння Sais і Hortus оновлюються!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Насіння селери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Насіння селери від інтернет-магазину «Грядка»

Посадковий матеріал високої якості за доступними цінами – гарантія відмінних продажів і великої кількості постійних клієнтів. Селера популярна по всьому світу вже кілька сотень років. Велике число шанувальників його ароматичних властивостей зумовлює вигідність реалізації. Купити насіння селери пропонує наш інтернет-магазин.

Гібриди і сорти

Насіння селери в продажу двох видів: гібриди та сорти. Перші є результатом схрещування декількох видів із метою поліпшення їхніх характеристик. Але із сортового матеріалу можна виростити рослини і на наступний рік, зібравши самостійно посівний матеріал. Тому у споживача обидві ці категорії затребувані.

Асортимент

На сайті «Грядка» представлені два відомих виробника насіннєвого матеріалу, що добре зарекомендували себе – голландська компанія Enza Zaden і нідерландський селекціонер Rijk Zwaan. Впровадження інноваційних технологій, відкритість до нових видів ідей і концепцій сучасного рослинництва, а також бездоганна якість матеріалу позитивно впливає на схожість, стійкість до температурних режимів, протистояння захворювань і шкідників.

У продажу є насіння селери, різне за основними характеристиками:

  1. Скоростиглість: від ранніх і середніх видів до середньопізніх і пізніх.
  2. Видовим особливостям: листові і черешкові.

Варіативність посівного матеріалу у постачальника – показник грамотної організації системи продажів, оскільки кінцевий покупець має можливість вибору і часто саме на цю конкурентну перевагу звертають увагу.

Переваги співпраці

Інтернет-магазин пропонує величезний вибір посівного матеріалу для оптових і дрібнооптових покупців, гарантуючи його якість і прийнятну ціну. Організація роздрібної мережі реалізації починається саме із пошуку відповідного постачальника, який задовольняє потреби кінцевих покупців. На сторінках сайту представлені практично всі види культурних рослин, поширених в наших широтах. Це дозволяє зробити комплексну закупівлю, не витрачаючи зайвих коштів і часу на пошук інших джерел.

Оптимальні умови співпраці передбачають:

  • зручний інтерфейс із релевантним пошукачем і можливістю угруповання товарів за вартістю, виробником, характеристиками посівного матеріалу, а також візуалізацією обраного типу товарів;
  • можливість оплати декількома способами, що дозволяє вибрати найбільш підходящий варіант внесення коштів для підприємців усіх форм власності;
  • доставку по всій Україні перевізниками, зручними для замовника, або самовивіз з офлайн-магазину;
  • гнучка система знижок і заохочення постійних покупців.

Вибравши надійного партнера для ведення бізнесу, можна бути впевненим у своєму товарі та одержанні очікуваного прибутку. Магазин функціонує повністю легально, гарантуючи не тільки своєчасність поставок, а й захист прав споживачів відповідно до чинного законодавства.

Вгору