Оплата

Оплатити своє замовлення можна наступним чином:

  • Оплата при отриманні у відділенні Нової пошти (накладений платіж). При оплаті замовлення післяплатою додатково стягується комісія 20грн + 2% від соб'явленной вартості товару. Мінімальний розмір замовлення для відправки післяплатою 300 грн. Замовлення вартістю менше 300 грн відправляємо тільки по передоплаті;
  • Передоплата на банківськую карту;
  • Оплата на розрахунковий рахунок;
  • Онлайн оплата WFP.

Доставка

Нова Пошта

Доставка по території України.

Час доставки замовлень від 1 до 3-х календарних днів. Замовлення, оформлені до 14:00, ми передаємо в той же день компанії «Нова пошта» для здійснення доставки. Замовлення, оформлені після 14:00 - ми передаємо компанії "Нова Пошта" на наступний день. Після формування посилки Ви отримаєте СМС з номером товарно-транспортної накладної (ТТН). У відділення Нової пошти посилка зберігається не більше 5 робочих днів після чого повертається на наш склад. Вартість доставки згідно тарифів перевізника.

Адресна доставка здійснюється Новою поштою.

ВАЖЛИВО!

Обов'язково перевірте посилку при отриманні на відділенні "Нової пошти". Якщо Ви отримуєте замовлення на вантажному відділенні, важливо знати, що рампа вже не є відділенням і при виникненні спірних ситуацій свою правоту буде відстояти складніше. У разі, якщо ви помітили пошкодження посилки або недостачу будь-яких позицій, ви можете відмовитися від посилки, склавши з представником компанії "Нова пошта" відповідний акт. Один екземпляр, будь ласка, залиште у себе, другий - візьме представник компанії "Нова пошта".