Кількість
|
Вартість
|
||
|
Насіння огірків самозапильних
Бджолозапильні огірки, як видно з назви, вимагають запилення бджолами або будь-якими іншими комахами. Рослина має переважно жіночий тип цвітіння. Це універсальний овоч, придатний до вживання в свіжому і переробленому вигляді. Він невибагливий, стійкий до перепадів температури, хвороб і шкідників.
Як вибрати насіння?
Завдяки широкій популярності насіння огірків на ринку України присутня величезний асортимент посівного матеріалу різних районованих сортів і гібридів. Особливо виділяються професійні насіння. Їх перевага полягає в гарантовано високої схожості - 98-100%. Такий показник досягається специфічним відбором і обробкою - калібруванням насіння за розміром, додаванням фунгіцидів, мікромінералів, пестицидів і прискорювачів росту. Такі заходи захищають насіння від впливу шкідників, хвороб та інших зовнішніх впливів, полегшують посів і сприйняття рослинами мінеральних добрив.
Терміни вегетації і зберігання
За термінам визрівання самопильні огірки можна класифікувати як:
- Ранні (термін вегетації до формування зеленцов 30-45 днів).
- Середні (45-55 днів).
- Пізні (55-100 днів).
Більшою популярністю традиційно користуються ультраранні і ранні сорти. Овоч в свіжому стані зберігається не більше 2-3 тижнів; практично всі гібриди підходять для переробки.
Агротехніка вирощування
Світло і температурний режим. Овоч теплолюбний - зростає при + 20-30 ℃; і вимагає прогрітій мінімум до + 12-15 ℃. Добре сприймає сонячне світло, але не вимагає його занадто багато - для фотосинтезу достатньо 10-12 годин на добу.
Волога. Бджолозапильні огірки - самі невибагливі до вологості серед своїх «родичів і відносно спокійно переносять короткочасну посуху. Проте, при тривалому нестачі води плоди набувають характерну гіркоту. Поливи теплою водою (від +18 ℃) регулярні, але не часті - 3-4 літри на 1 кв.м до цвітіння, 6-12 л / кв.м після зав'язі 1-2 рази в тиждень.
Грунт. Оптимальний тип ґрунту - нейтральний пухкий з вільним доступом кисню. На кислих грунтах рослина не дає високого врожаю, їх потрібно вапнувати.
Схема посадки. Універсальна схема - 140х8-10 см, густота стояння - 10000-40000 рослин / га в залежності від гібрида.
Підживлення. Огірок добре реагує на добрива. Мінеральні або органо-мінеральні добрива слід вносити 1-2 рази до цвітіння, в подальшому 5-6 разів. На початку вегетаційного періоду підгодовують азотом для вегетативної маси і фосфором для сили кореня і стебла, в подальшому - в період плодоношення необхідний калій.
Гібриди огірків самозапильних
Завдяки своїй врожайності іневибагливості цей тип огірків дуже поширений. В Україні вирощується безліч гібридів і сортів, серед яких Наташа F1, Октопус F1, Соната F1, Регал F1, Атлантіс F1, Гектор F1, Аякс1 F, Астерікс F1 та багато інших. Придбати професійне насіння відомих голландських, французьких, німецьких та інших світових агровиробників з гарантією якості в магазині Грядка можна по телефону або на сайті. Доставка насіння здійснюється в будь-яку точку України.