На нашому сайті виключно оригінальні товари!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Насіння цибулі порей

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Насіння цибулі порею за вигідною ціною

Лук порей є одним із найбільш часто висіваються в нашій кліматичній зоні завдяки корисним властивостям рослини і високій врожайності. Забезпечити потреби роздрібних точок продажів оптовим закупникам допомагає професійний ресурс «Грядка».

Особливості продукції

На сторінках сайту представлений широкий асортимент посівного матеріалу. Є можливість купити насіння цибулі порей від провідних виробників:

  • ізраїльської насіннєвої компанії Hazera Genetics, що входить в групу всесвітньо відомої корпорації Лімагрейн;
  • міжнародного голландського бренду Rijk Zwaan.

Насіння, що пройшло всі етапи селекції, які наділяють посівний матеріал найбільш важливими характеристиками, мають відмінні показники по схожості. Вони мають сертифікати, що підтверджують якість і властивості товарів.

Вибір

Релевантність підбору посівного матеріалу на продаж обумовлена потребами роздрібного кінцевого покупця. Для підвищення купівельного інтересу рекомендується вибирати насіння за:

  1. Періодом стиглості сортів посівного матеріалу цибулі порей. Вегетаційний період варіюється від 90 до 130 днів.
  2. Зовнішніми ознаками. Колір зелені може бути від золотистого до насичено-зеленого.
  3. Належності до сорту або гібриду групи лука порей. Одні віддають перевагу відібраним роками сортам, інші – орієнтуються на виведені в результаті схрещування гібриди.

Можливість вибору створює приємне враження про постачальника на кінцевого покупця. Також багато дрібних замовників вибирають відразу кілька типів товару для своєї ділянки або поля.

Співпраця із «Грядкою»

Для формування замовлення на інтернет-порталі для оптових покупців буде потрібно всього кілька хвилин часу. Релевантна пошукова система, що забезпечує швидкий вибір під конкретні параметри, а також легкий і інтуїтивно зрозумілий лист замовлення роблять придбання максимально зручним. Але існує і ряд інших особливостей сервісного обслуговування, що виділяють професійний ресурс:

  • конкурентні ціни, що роблять покупку вигідною;
  • комплексні і приватні рішення для бізнесу завдяки широкому асортиментному ряду;
  • варіативність форм оплати і доставки, що оптимізує витрати коштів і часу замовника.

Магазин працює по всій Україні, має офлайн-представництво і реалізує продукцію світових брендів на законних підставах. Це гарантує високу якість продукції, захист прав споживачів і дає можливість ознайомитися з продукцією в зручний спосіб. Продуманий і варіант внесення коштів для всіх форм власності, що однозначно оцінять компанії, які прагнуть до оптимізації роботи своєї фірми.

Купуючи затребувані позиції на ринку посівного матеріалу через сайт «Грядка», забезпечується отримання стабільного прибутку, приплив постійної клієнтури в роздрібних мережах і відсутність зайвих витрат часу і грошей.

Вгору