На нашому сайті виключно оригінальні товари!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Насіння огірків

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Купити насіння огірка оптом

Насіння огірків оптом - мають еліптичну форму зі злегка загостреними краями, трохи опуклі. Розміри - 7-10 мм. У стандартному вигляді - бежевого кольору. Схожість при правильних умовах зберігання (температура - + 14-18 ℃, вологість повітря - 10%) зберігається на рівні 90-95% протягом 5-7 років. Професійне насіння каліброване за формою та вагою, а також має кольорове забарвлення - перед упаковкою на них методами інкрустації або дражування наносяться активні добавки, які захищають посівний матеріал від шкідників і хвороб, покращують властивості вкорінення і прискорюють ріст. При цьому така обробка ніяк не впливає на сортові і смакові якості овоча. Професійні насіння також більш сприйнятливі до добрив. Відповідно, вони не потребують передпосівної обробки. Схожість такого насіння - 98-100%.

Види огірків

Огірки поділяються на 2 види, відповідно до способу їх запилення:

  • бджолозапильні. Запилення рослин проводиться комахами.
  • самозапилюванні (вони ж - партенокарпічні). Не потребують комах - запилення відбувається самостійно на одній рослині.

Типи огірків за термінами вегетації

  • Ранні (вегетаційний період до перших зеленців 30-45 днів).
  • Середні (45-55 днів).
  • Пізні (55-100 днів).

Агротехнологічні вимоги до вирощування огірків

Освітлення і температура. Огірок - теплолюбива культура. Оптимальна температура для вирощування - + 20-30 ℃. Грунт також повинен прогрітися до + 16-20 ℃. Холоду овоч не переносить взагалі - при +10 ℃ ріст припиняється. До світла рослина невимоглива - нормально переносить тінь, досить 9-12 годин світлового дня.

Вологість. Овоч потребує високого рівня вологи - 70-85% вологості повітря. Необхідні регулярні поливи - до цвітіння 1 раз в 6-7 днів (4-6 л / кв.м), при цвітінні і появі плодів 1 раз в 2-3 дня (8-10 л / кв.м). Недолік вологи призводить до погіршення смакових якостей плодів, надлишок - до гниття кореневої структури.

Грунт. Для огірка ідеально підходять слабокислі (Ph = 5,5-7,5) низькоазотні, суглинні і супіщані грунти з хорошим доступом кисню.

Схема посадки. Оптимальна схема висадки рослин - 140-200х25-35 см для відкритого грунту і 120-150х60-70 см для теплиці. Щільність - 10000-40000 рослин / га і 18000-45000 рослин / га відповідно.

Добриво. Культура відмінно сприймає мінеральні та органічні добрива. Регулярні (кожні 10-15 днів) підгодівлі мінеральними добривами дадуть максимальний врожай. На початку періоду вегетації вносять азотні добрива, під час плодоношення - калій і фосфор.

Купити насіння огірків в інтернет-магазині Грядка

В інтернет-магазині «Грядка» можна придбати високоякісні професійне насіння огірків відомих европейських, японських виробників Clause, Nunhems, Bejo, Syngenta, Seminis, Rijk Zwaan, Enza Zaden, Kitano, YukselTohum, Semo, MoravoSeed, Hazera, Sakata, Takii Seed . Є всі необхідні ліцензії та сертифікати. Замовити насіння коштує після попередньої консультації з фахівцями «Грядки» - вони допоможуть розібратися в широкому асортименті посівного матеріалу, підберуть найкращий гібрид огірка відповідно до Вашого запиту, а також організують швидку доставку в будь-яку точку України. Професійні насіння огірків - запорука високого врожаю.

Вгору