На нашому сайті виключно оригінальні товари!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Насіння пекінської капусти

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Насіння капусти пекінської

Пекінська капуста ( «петсай» або «китайський салат») в останні роки набуває все більшого визнання серед споживачів і фермерів України. Це відбувається завдяки її високим смаковим і поживним якостям - на смак китайський салат ніжніше і приємніше «белокочанкі", не поступаючись при цьому в поживності і корисності. Аграрії поважають «пекінка» за швидке зростання, високу врожайність і рентабельність, а також за слабку конкуренцію на ринку - цей овоч не завжди вдається знайти в магазинах, і попит на нього на сьогодні високий.

Терміни вегетації і зберігання

За термінам дозрівання сорти пекінської капусти поділяють на:

  • ранні (термін дозрівання 40-55 днів);
  • середні (50-60 днів);
  • пізні (55-80 днів).

Така скоростиглість дає можливість вирощувати 2 врожаю «пекінкі» за сезон. У той же час чим швидше дозріває гібрид, тим гірше він зберігається. Ультраранні сорти слід вживати якомога швидше після збору, пізні здатні зберігатися 3-6 місяців при правильній упаковці і умовах зберігання.

 Агротехніка

Температурний і світловий режим. Пекінська капуста вимоглива до температури, слабо переносить тривалі заморозки і спеку. Ідеальний діапазон для зростання - + 12-25 ℃. Культура помірно світлолюбна, вплив сонця більше 10 годин на добу сприймає погано - краще її затінювати.

 Режим вологості. «Пекінка», як і її родичі, чувствітельнаі до надлишку, і до нестачі вологи. Ідеальний режим - полив теплою водою 1 раз в 7 днів, при спеці - до 2 разів.

Вимоги до ґрунтів. Найкраще культура зростає на грунтах з високим вмістом органіки, які добре утримують вологу і поживні речовини - наприклад, суглинки і супіщані грунти. Оптимальна кислотність - Ph = 5,5 - 6,5.

Вимоги до схеми висадки. Для формування качана рослини краще не загущать - оптимальна схема 45-50х35-40 см, густота стояння - 60-90 тис.растеній / га.

Вимоги до підживлення. Пекінська капуста сприймає органічні добрива набагато краще мінеральних. Підживлення виконують 2-3 рази за сезон.

Гібриди капусти пекінської

При виборі посівного матеріалу китайського салату варто звертати увагу на його якість, калібрування і спосіб обробки. Професійні насіння дають практично 100-відсотковий результат схожості, так як перед упаковкою їх відбирають за розміром, а також обробляють різними добавками для захисту рослини від впливу зовнішніх факторів і хвороб, для прискорення вкорінення, розвитку і зростання. У деяких випадках насіннєвий матеріал дражіруют - оточують додаткової оболонкою для додання насінню однакової форми і розміру, що покращує якість посіву. Саме такий насіннєвий матеріал від провідних європейських і світових виробників пропонує інтернет-магазин «Грядка». Тут ви можете замовити насіння вищої якості, а також оформити зручну доставку в будь-який куточок України.

Головні критерії вибору гібрида «пекінкі» - його стійкість до стрілкування (цвітінню), терміни вегетації і лежкість. Пекінська капуста - скоростиглий овоч, тому при правильному виборі сортів і грамотної агротехнології можна отримувати 2 врожаю за сезон. В Україні виробники найчастіше звертають увагу на такі гібриди, як Білко F1, Супрін F1, манок F1, Спрінкін F1, Пацифики F1, Орієнт Стар F1, Еміко F1. Завжди раді відповісти на всі Ваші запитання, і допомогти з вибором насіння пекінської капусти.

Вгору