Мінімальне замовлення 750 грн. Ціни на насіння Sais і Hortus оновлюються!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Крапельна стрічка

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Крапельні стрічки представляють собою систему тонкостінних трубок з крапельницями-емітерами, розташованими на рівній відстані один від одного. По таких системах в прикореневу зону рослин надходить волога, грунт поступово зволожується за рахунок нормованої витрати води. Купити стрічку для крапельного поливу вигідно всім, хто вирощує рослини в місцях з недостатнім зволоженням ґрунту. Максимальних результатів можна досягти, якщо застосовувати стрічку не тільки для поливу, а й для внесення разом з водою спеціальних водорозчинних добрив.

Переваги крапельної стрічки

Крапельна система зрошення популярна завдяки вагомим плюсам її використання.

  • Це економія водних ресурсів, виключення заболочування і ерозії грунту, поступове зволоження грунту, акуратна доставка води безпосередньо до кореневої системи. Все це сприяє ефективному поглинанню вологи корінням.
  • Застосування крапельних стрічок сприяє зменшенню кількості бур'янів; сухими залишаються надземні частини рослин, доріжки і міжряддя. Це можливість уникнути виникнення фітопатології через попадання вологи на листя рослин.
  • Невисока ціна доступна для всіх категорій покупців.
  • Крім економії води крапельний полив забезпечує вільний доступ до зони вирощування рослин.
  • Ефект періодичності досягається завдяки тому, що невеликі, дозовані порції води і розчинених в ній поживних речовин надходять до коріння за допомогою розташованих на стрічці дозаторів.
  • Це збереження вологості грунту, доставка води навіть в складний грунт, можливість працювати при низькому тиску в водопроводі і стійкість до факторів навколишнього середовища.
  • Якщо хочеться отримати хороший урожай, варто купити крапельну стрічку в Україні в інтернет-магазині «Грядка». Стрічка для поливу продається в бухтах, легко розкладається на поверхні землі або розташовується в грунті. Бухти тонкостінних трубок з крапельницями відрізняються чудовою якістю, функціональністю, простотою і зручністю застосування.

Де і як купити систему крапельного зрошення

Інтернет магазин «Грядка» пропонує широкий асортимент систем крапельного поливу для будь-яких городів і угідь. Серед цінностей компанії – клієнтоорієнтовані відносини співпраці, прозорі ціни, адекватні умови покупки, швидке обслуговування покупців і турбота про їхній комфорт.

Фахівці компанії завжди готові прийти на допомогу при виборі товару і дати детальну консультацію з усіх цікавлять клієнта. Також в каталозі брендових систем поливу вказані роздрібні та оптові ціни.

Тут можна купити стрічку для крапельного поливу з необхідними комплектуючими, замовивши товар у режимі онлайн. Оформляючи замовлення на сайті інтернет-магазину, ви економите свої кошти і водні ресурси, проявляєте грамотну турботу про врожай!

Вгору