На нашому сайті виключно оригінальні товари!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

 Насіння капусти

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Підбір насіння капусти по їх характеристикам    

 Здорове насіння капусти має округлу форму і коричнев колір різних відтінків. Для насіння ранньої капусти оптимальний діаметр - 1,3 - 1,5 мм. Насіння середніх і пізніх сортів, крупніше - 1,6 - 2,0 мм. Оптимальна вологість - 12-15%. Схожість хорошого насіння зберігається на рівні 98% і вище, термін зберігання - 3-5 років в залежності від сорту та вологості в приміщенні (не більше 35 -50%).

Види капусти

Білокачанна: високоврожайна світлолюбна і вологолюбна культура, стійка до холоду; невибаглива до умов транспортування і зберігання; це найпопулярніший сорт капусти.

Червонокачанна: штучно виведений гібрид білокачанної капусти, більш поживний і корисний, ніж «батько» при практично однакових умовах вирощування і врожайності.

Савойська: ще один підвид білокачанної капусти, що характеризується трохи меншим розміром качана, відсутністю прожилок, більш ніжним смаком і зниженою калорійністю.

Брюссельська: мутація листової капусти; дуже холодостійка, в той же час погано росте при постійних температурах вище 25 градусів.

Кольрабі: дієтичний сорт, вимогливий до умов вирощування, але натомість володіє ключовою особливістю - завдяки швидкій вегетації можна зібрати 2-3 врожаї за сезон.

Пекінська: характеризується дуже широким спектром гібридів від ультраранніх до пізньостиглих, а також високою врожайністю. Має невеликий термін зберігання - до 3 місяців.

Кольорова: цінний харчовий вид, стійкий до холоду, але більш вимогливий до агротехніки, ніж білокачанна капуста.

Брокколі: не менше корисна, ніж кольорова капуста, при цьому більш теплолюбна і урожайна.

Типи капусти за термінами вегетації

  • Ранньостиглі (вегетаційний період 55-120 днів). Невисока врожайність, слабо схильні до зберігання.
  • Среднеспелиеі середньопізні (90-170 днів). Дають відносно високий урожай, добре підходять для квашення і зберігання в свіжому вигляді.
  • Пізньостиглі (160-210 днів). Мають високою врожайністю; здатні зберігається в свіжому вигляді протягом усього міжсезоння аж до весни.

Агротехнологічні вимоги до вирощування капусти

Температура і світло. Капуста будь-якого виду стійка до холоду - виростання насіння починається при + 2-4 ℃, оптимальна температура в період вегетації - + 14-18 ℃; дорослі рослини витримують заморозки до -10 ℃. При цьому спеку капуста переносить погано - при температурі вище 25 ℃ порушується водний баланс культури. Будь-який вид капусти світлолюбний, тому в затінених ділянках її садити не варто.

Вологість. Відповідний діапазон рівня вологості для капусти широкий - від 70 до 85% для грунту і 45 - 75% для повітря. Нестача води потрібно компенсувати поливами, в той же час надлишок вологи призупиняє ріст рослин, починає відмирати коренева система.

Грунт. Капуста може рости на різних грунтах - від легких піщаних і сугліно грунтів до чорноземів, при дотриманні окремих норм поливу і добрива для кожного типу грунту.

Підживлення. Залежно від грунту капусту необхідно підживлювати. Культура добре сприймає як мінеральні, так і органічні добрива. Слід підбирати тип підживлення залежно від гібрида, а також від періоду вегетації - наприклад, на ранніх стадіях капусті необхідний азот, при формуванні качана - калій і фосфор, і т.д.

Де купити насіння капусти?

Інтернет-магазин «Грядка» пропонує купити високоякісне насіння капусти світових брендів Clause, Nunhems, Bejo, Syngenta, Seminis, Rijk Zwaan, Enza Zaden, Kitano, Nunhems, Yuksel Tohum, Semo, Moravo Seed, Hazera, Sakata, Takii Seed, офіційними дилерами яких ми є. Наявність всіх необхідних сертифікатів і ліцензій, гнучка та лояльна цінова політика, широкий асортимент, швидка доставка і досвідчені співробітники, які дійсно розбираються в тонкощах вибору посівного матеріалу - все це робить покупку насіння в «Грядці» комфортної і вигідною.

Вгору