Мінімальне замовлення 750 грн. Ціни на насіння Sais і Hortus оновлюються!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Органічні Добрива

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Першокласні органічні добрива в інтернет-магазині «Грядка»

Органічні добрива для городу – речовини, що гарантують наповнення грунту безліччю поживних елементів, які є незамінними для вирощування рослин. Вони не тільки покращують урожай, але й істотно збагачують грунт, гарантують тривалий ефект. В інтернет-магазині «Грядка» можна придбати першокласну органіку за доступною вартістю.

Специфіка і призначення органічних добрив

Органічні підгодівлі – речовини тваринного, рослинного або промислового походження, які мають різну ступінь розкладу. У таких добривах міститься велика кількість вологи, різні поживні елементи. Основна мета, з якою органіка, настільки затребувана в городництві і садівництва, це підтримка кругообігу корисних елементів в грунті. Досить часто органічну підгодівлю виготовляються самостійно садівниками, з різних відходів тваринного походження (наприклад, гною, торфу, коров'яку, золи). Але сучасний ринок пропонує таку кількість збалансованих поживних речовин, що більше немає необхідності самостійно займатися їх створенням.

Добрива органічного походження грунтуються на азоті, фосфорі, калії, кальції, інших речовини, які при розкладанні формують мінеральні речовини. При цьому вони виділяють в грунтовій шар вуглекислий газ, який використовується рослинами в фотосинтезі.

Крім цього, хороша органіка сприяє поліпшенню водного і повітряного харчування культур. Такі добрива допомагають розвиватися грунтовим мікроорганізмам і бактеріям, які живуть в симбіозі з кореневою системою овочевих культур. Це допомагає рослинам отримувати поживні елементи в більшій кількості.

Особливості використання органічних добрив

Вносити органічні речовини в грунт дозволяється як в осінній період, так і навесні. Підживлення розкидається по грунту, після чого він перекопується. Такий спосіб внесення дозволяє отримати хороший врожай овочів на весну.

Але, оскільки відходи природного походження, вони роблять позитивний вплив на склад грунту в будь-яку пору року, їх доречно застосовувати після навіть посіву рослин. Важливо, щоб овочеві культури викинули третій зелений листочок. Вносити підгодівлі можна як кореневим, так і некореневим методом.

Переваги внесення органіки в грунт

До основних переваг внесення універсальних органічних речовин в грунт відносять:

 • поліпшення фізичних і хімічних характеристик ґрунту, посилення її біологічної активності;
 • надання меліораційних властивостей;
 • повільне поглинання рослинами, що нівелює ризик внести надлишок підгодівлі;
 • зниження потреби використання хімічної підгодівлі і краплинного поливу;
 • запобігання формуванню щільного грунту, що спрощує його подальшу обробку;
 • регулювання температури грунту і рівня рН.

Після внесення якісних гербіцидів, гарантується тривалий ефект, тому в наступному році немає необхідності застосовувати велика кількість підгодівлі.

Особливості нашого асортименту

При необхідності купити органічні добрива в Україні, звертайтеся в інтернет-магазин «Грядка ». Тут представлений найбільший вибір якісних препаратів, які впораються з поліпшенням структури грунту, наповнять рослини поживними речовинами. У нашому каталозі можна вибрати засоби промислового виробництва від таких брендів:

 • Valagro;
 • Leili;
 • Syngenta.

Ви можете підібрати підгодівлю, виходячи з потреб і цілей, а також виду рослин – для розсади, овочів, квіток, газонів або хвойних насаджень. Головне – визначитися з фасуванням (можна замовити від 100 г до 10 кг), типом внесення препарату, основним мікроелементом, який використовувався в тому чи іншому засобі.

Кожен з представлених препаратів, має детальний опис складу, норми витрат кошти, а також список рослин, для яких найбільше підходить підгодівля.

Купуючи препарати в нашому інтернет-магазині, ви можете бути впевненими у відсутності шкідливих компонентів. Це означає, що засоби будуть надавати тільки користь структурі грунту, сприятливо впливати на насадження.

Переваги покупки в нашому маркеті

При бажанні збагатити свій город комплексними органічними речовинами, вибирайте відповідні кошти в нашому каталозі. Тут ви можете купити першокласні препарати, які матимуть позитивний вплив на рослини, грунт. Всі вони є сертифікованими, а їх якість – підтверджується численними позитивними відгуками покупців. Інтернет-магазин «Грядка» гарантує:

 • великий вибір відповідних препаратів, як сухого, так і рідкого способу внесення;
 • можливість різного фасування – від 100 г до 10 кг, що дозволяє купувати стільки препарату, скільки необхідно для конкретних цілей;
 • оптовий та роздрібний продаж за доступними цінами;
 • різні варіанти доставки по Україні, що дозволяє купити підходящий засіб в максимально швидкі терміни і забрати в найближчому відділенні;
 • надання консультацій від менеджерів, оскільки вони завжди готові прийти на допомогу у виборі, відповісти на всі питання клієнта.

Завдяки зручному і зрозумілому інтерфейсу сайту, ви можете зробити замовлення необхідного товару всього за кілька хвилин.

Вгору