Мінімальне замовлення 750 грн. Ціни на насіння Sais і Hortus оновлюються!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Сітка шпалерна

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Шпалерні сітки для витких рослин

Купити шпалерну сітку для підтримки садових рослин і за вигідною вартістю можна в нашому інтернет-магазині. Гарантія відмінної якості і хорошого сервісу забезпечується.

Особливості шпалерної сітки

Шпалерна сітка для дачі призначається для фіксації рослин під час їх активного росту і розвитку. Застосування вертикальної підтримки актуально для огірків і винограду. Огірки легко в'ються, облітають сітку, не виникає необхідності в їх регулярному підв'язуванні протягом усього сезону.

Використання горизонтальної підтримки актуально для декоративних квітів, що мають довгі і слабкі стеблинки. Застосування шпалери не допускає опускання рослин на грунт, а отже – попереджає гнильні процеси, забезпечує культурам необхідну кількість ультрафіолетових променів.

Якщо порівнювати пластикову шпалерну сітку і дріт, то перший варіант має переваги. Вона не пошкоджує і не псує декоративні рослини на дачі. Можливо її багаторазове застосування, шпалери не бояться вологи і сонячних променів. Великі осередки ніяк не заважають збирати урожай або займатися сільськогосподарськими роботами.

Шпалерна сітка для витких рослин в інтернет-магазині «Грядка»

У нашому інтернет-магазині великий вибір шпалерних сіток для витких рослин – огірків, квасолі, гороху, садових квітів. У каталозі представлені горизонтальні і вертикальні вироби зелених і білих відтінків. Виробник:

  • Intermas-Nortene, Угорщина;
  • Tenax, Італія.

Усі сітки відмінної якості, вони міцні, стійкі до агрохімікатів і високого рівня вологості. Шпалери мають різні розміри осередків, можна підібрати оптимальну кількість сітки для облаштування вирощування рослин.

У нашому інтернет-магазині можна купити шпалерні сітки за вигідною ціною і з доставкою по Україні.

Вгору