На нашому сайті виключно оригінальні товари!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Лейфлет і фурнітура

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Шланг лейфлет незамінний при створенні крапельних систем зрошення. Гнучкий трубопровід транспортує воду від насосної станції та підтримує однаковий тиск на всій протяжності лінії. Купити шланги LayFlat з доставкою по Україні протягом 1-4 робочих днів пропонує наша компанія «Грядка».

Особливості та види гнучких систем LayFlat

Гнучкі армовані шланги виготовляються з м'якої екологічно чистої гуми, посиленою полімерною сіткою. Конструкція немає швів, еластична і не втрачає міцності після пробивання отворів, необхідних для установки фітингів. Термін Flat перекладається як плоский, тому такі шланги мають сплюснутую форму, яка є круглою після надходження в неї води.

Внутрішня поверхня рукавів для поливу гладка, що знижує втрати тиску в момент пересування води по трубі. Купити лейфлет можна, вибравши з двох видів:

  • Високонапірні шланги призначені для магістрального трубопроводу довжиною від 500 метрів;
  • Низьконапірні layflat підходять для магістралей протяжністю до 500 метрів, для розведення зрошувальної системи з подальшим приєднанням крапельних пристроїв.

Крім поливу лейфлет нерідко використовують для подачі води на танкерах, будівельних майданчиках, кораблях. Матеріал шлангів стійкий по відношенню до хімічних засобів, що дозволяє використовувати вироби і для подачі рідких добрив на поля з сільськогосподарськими насадженнями.

Переваги шлангів лейфлет

Армовані гнучкі шланги значно спрощують полив величезних за площею територій. Їх застосування виключає розмивання землі, так як зрошення відбувається поступово і вся вода вбирається в дерен.

До інших переваг труб layflat відносять:

  • Стійкість до деформації, розтягування, ультрафіолетових променів;
  • Можливість використання при температурі від -10 до +60 градусів;
  • Легка вага, що забезпечує зручність розмотування і змотування шланга;
  • Відсутність розшаровування матеріалу при самій інтенсивної і тривалої експлуатації;
  • Виготовлення виробів з різним діаметром;
  • Збереження міцності характеристик не менше 5 років.

При відсутності живлення допускається проходження по поверхні шланга колісної техніки. Купити layflat можна для власного городу і великих підприємств, що займаються вирощуванням овочів і фруктів.

Етапи замовлення товару в нашій компанії

В нашому каталозі представлена тільки сертифікована продукція, що відповідає всім стандартам якості. Гнучкі труби лейфлет продаються в бухтах, на які шланг можна намотувати після завершення літніх робіт. Можна придбати шланги лейфлет діаметром від 50 до 150 мм.

Ціна на гнучкі труби залежить від їх діаметра, модифікації, довжини. Лейфлет купити в Україні можна відразу з додатковими комплектуючими – фільтром, адаптерами, кранами, діркопробивачем, старт-коннекторами. Після оплати товару відвантаження виробів на складі відбувається протягом дня.

Вгору