Мінімальне замовлення 750 грн. Ціни на насіння Sais і Hortus оновлюються!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Насіння цвітної капусти

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Цвітна капуста - самий поживний вид серед «капустяних родичів». Це цінна, дієтична культура, багата корисними вітамінами і мінералами. Не дивно, що цей овоч активно вирощується на українських полях - він смачний, корисний і затребуваний.

Терміни вегетвції

По термінах вегетації сорти культури діляться на:

  • Ранньостиглі (80-100дней);
  • Середньостиглі (105-120дней);
  • Пізньостиглі (125-180дней).

Середньостиглі і пізньостиглі сорти дають більший урожай, ніж ранні. За щільністю і розміром качана відмінностей практично немає, все залежить від конкретного гібрида - деякі ранньостиглі сорти перевершують по вазі пізні. У свіжому вигляді овоч зберігається не більше 2 місяців при температурі 0-1 ℃. Продовжити цей термін можна заморожуванням - в такому стані кольорова капуста зберігає свої смакові і поживні якості до 1 року.

Техніка вирощування

Освітлення і температура. Цвітна капуста - світлолюбива рослина, на затінених територіях високого врожаю домогтися складно. Оптимальна температура для вирощування - + 14-20 C, при цьому культура здатна переносити короткочасні заморозки до -5C. Тривала дія холоду, як і спеки вище + 25C, призводить до формування пухких і дрібних головок.

Вологість. Овоч потребує багато вологи і вимагає 1-2 поливу в тиждень. Недостатність вологи погіршує якість і кількість майбутнього врожаю. Надлишок веде до руйнування кореневої системи. Поливи краще здійснювати під корінь рослини.

Грунт. Як і всі хрестоцвіті, культура показує хороші результати на слабокислих і нейтральних грунтах (оптимальна кислотність - 6,7-7,4Ph) з великою кількістю поживних елементів. При необхідності грунт варто вапнувати.

Схема посадки. Оптимальне розташування - 70-80х40-70 см, густота стояння в період вегетації - 20000-30000 рослин / га.

Підживлення. Овоч має потребу як в органічній, так і мінеральної підживлення. Рослина удобряют3-4 рази за період вирощування, до освіти головок. Перші 1-2 підживлення проводяться органікою, інші - мінеральними добривами.

Гібриди капусти цвітної

На українському ринку присутня безліч сортів цвітної капусти - наприклад, Сенерджі F1, Корлану F1, Немо F1, Ов'єдо F1, Клаптон F1, Лекану F1. Варто відзначити такий цікавий сорт, як капуста Романеско. За непідтвердженими даними, це своєрідний італійський гібрид брокколі і цвітної капусти, популяризований в кінці ХХ століття. Цей сорт відрізняє зеленуватий колір плодів і пірамідальна форма. Романеско також щільна, як і кольорова капуста, по тонкощі смаку вона ближче до брокколі. Для хорошого врожаю важливо вибрати добре насіння. Професійний посівний матеріал завдяки грамотній передпродажної обробки здатний показати 98-100-процентну схожість. Азотна підживлення насіння і мікромінеральная обробка збільшують показники вкорінення і зростання, фунгіциди захищають посівний матеріал від грибкових хвороб, а гранулювання (надання насінню однакової форми і розміру) покращує якість посіву. Таке насіння виробляють світові бренди Clause, EnzaZaden, Seminis, Rijk Zwaan, Syngenta, TakiiSeeds, Kitano, Bejo Zaden, Nunhems і інші. Їх завжди можна замовити в інтернет-магазині «Грядка», а також оформити швидку доставку по Україні.

Якщо у Вас виникли питання або труднощі з вибором гібрида цвітної капусти - зверніться до фахівців «Грядки». Компетентну пораду досвідченого консультанта допоможе Вам придбати насіння саме того гібрида, від якого Ви отримаєте максимальний результат.

Вгору