На нашому сайті виключно оригінальні товари!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Насіння цибулі шнітт

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Насіння цибулі шніт за вигідною ціною

Голландський виробник посівного матеріалу Enza Zaden використовує для селекції найбільш стійкі до умов зростання і високопродуктивні сорти культур, розробляючи власні технології і концепції роботи. Це дозволяє наділити насіння особливими характеристиками, виділяючи виробника із числа конкурентів.

Насіння цибулі шніт, представлені на професійному ресурсі «Грядка», заслужено користуються популярністю у фермерів, які обробляють під посів цієї культури цілі поля.

Характеристики цибулі шніт

Гібрид відноситься до багаторічних рослин і досягає в довжину до 35 см. На продаж у кінцевого споживача зазвичай йдуть молоді листочки завдяки:

  • приємному ніжному аромату, що доповнює будь-яку страву;
  • красивому насичене-зеленому кольору і смаку, що подобається при вживанні свіжого продукту;
  • корисним властивостям для організму людини (присутності вітаміну С і каротину).

Оптимальна норма висіву в 0.4-0.5 г на кв. м. дозволяє економити на витратах посівного матеріалу і при цьому не впливає на результативність завдяки відмінній схожості.

Купити насіння цибулі шніт вигідно і для вирощування в теплицях, і на відкритому збагаченому ґрунті. Перевагами продукту також є:

  • збереження властивостей і зовнішнього вигляду при тривалому транспортуванні;
  • придатність для свіжого ринку і з метою переробки;
  • використання як додаткове джерело отримання меду поблизу вуликів.

Цим обумовлений великий попит на даний вид лука у кінцевих споживачів і, відповідно, необхідність наявності даного асортименту у оптових постачальників.

Переваги співпраці з професіоналом

Чіткий моніторинг ринку і виявлення найбільш затребуваних позицій в сегменті посівного матеріалу дає можливість запропонувати малому, середньому і великому бізнесу відповідну продукцію. Продумана цінова політика із гнучкою системою знижок і оптимальні умови поставок роблять співпрацю з інтернет-магазином вигідним і зручним для користувачів.

Зокрема, сервісне обслуговування передбачає:

  1. Професійні консультації фахівців, підбір оптимальних рішень в індивідуальному порядку відповідно до бюджету замовника і вимогам до посівного матеріалу і кількості асортименту. Комплексні рішення сайту дозволять заощадити кошти на доставку і час на складання загальної заявки, що задовольняє потреби покупця.
  2. Доступна ціна та висока якість. Вся продукція, що представлена на сайті, пройшла відповідні перевірки, має сертифікати і гарантійні листи від виробників, що підтверджують якість. А завдяки прямим контактам із виробниками, що нівелює ланцюжок посередників, і забезпечується оптимальна вартість.
  3. Поставка зручним замовнику перевізником, самовивіз з офлайн-магазину і варіативність способів оплати роблять питання закупівлі простим і легким, а також вигідним для підприємств будь-якої форми власності.

Із ресурсом «Грядка» здійснювати закупівлі для ведення бізнесу зручно і вигідно.

Вгору