На нашому сайті виключно оригінальні товари!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Bakker Brothers

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Bakker Brothers – це компанія з виробництва насіння, яка має багату історію та орієнтована на майбутнє. Компанія була заснована в Нідерландах в 1928 році та спеціалізується на селекції, виробництві та продажу насіння овочевих культур. Команди фахівців керують усіма процесами насінництва від А до Я. Фахівці не тільки самостійно виводять різні сорти, а й виробляють, очищають, обробляють і упаковують насіння.

Починаючи з 1950-х років компанія стала знайомитися зі світом і шукати нові ринки. 1954 року Східна Африка була обрана як місце розміщення нового виробничого об'єкта. У наступні роки розширили свої канали збуту та почали експортувати продукцію до країн за межами Європи, зокрема до країн Близького Сходу та Африки. На початку 2000-х років повною мірою вийшли на ринок Близького Сходу, відкривши відділ продажу в регіоні. Пізніше на його базі утворилася станція з селекції та оцінки сортів. З часом успішно проникли на важкодоступні неформальні ринки Близького Сходу та Африки на південь від Сахари. Відкрили офіси та станції у цих регіонах, щоб ще краще обслуговувати та розуміти місцевий ринок.

Bakker Brothers – це міжнародна компанія з офісами та підприємствами в Європі, на Близькому Сході та в Африці на південь від Сахари. Вона займається селекцією по всьому світу і проводить випробування продукції на всіх континентах. Орієнтовані на ринки Європи, Близького Сходу та Африки на південь від Сахари. Щоб забезпечити високі показники насіння на основних ринках, науково-дослідний відділ виводить насіння спеціально з урахуванням потреб цих ринків.

Розгорнути
Вгору