Мінімальне замовлення 750 грн. Ціни на насіння Sais і Hortus оновлюються!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Basf

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

BASF

 Транснаціональна корпорація BASF - найбільша хімічна компанія світу. Просто перерахування всіх продуктів, які розробляє і виробляє BASF, займе кілька десятків сторінок, а вже якщо додати до кожного його опис - вистачить на важку книгу. Концерн працює в сферах виробництва широковживаних хімічних продуктів, полімерів, пластмас, будівельних і лакофарбових хімікатів, медичних і автомобільних препаратів і т.д. Одне з ключових напрямків бізнесу компанії - виробництво добрив та засобів захисту рослин. Нескладно здогадатися, що і в цій сфері BASF займає лідируючу позицію.

За 150-річну історію компанія виконала довгий шлях з невеликої фабрики по виробництву барвників до багатопрофільного холдингу. Стартова відмітка цього шляху - в землі Рейнальд-Пфальц в Південно-Західній Німеччині.

 BASF: велетні теж були маленькими

 У 1865 році Фрідріх Енгельхорн, успішний хімічний промисловець, засновує в м Людвігсхафен компанію BadischeAnilin- & Sodafabrik (скорочено - BASF). Це був повноцінний комбінат з повним виробничим процесом - від сировини до готової продукції, який спеціалізувався на виготовленні барвників. Прорив 1869 року - перший в світі синтез натурального червоного алізарину, дозволив компанії зайняти значну частку ринку і дав необхідні кошти для подальшого розвитку.

У 1909 р Фріц Габер вперше отримує синтетичний аміак. Спільно з Карлом Бошем і Фрідріхом Бергиус, хіміками BASF, вони розробляють обладнання для промислового виготовлення хімікату, і в 1913 р воно входить в лад. За це в 1931 р Бош і Бергиус отримають Нобелівську премію. Трохи раніше, в 1912 р, в структурі BASF з'являється перша в світі лабораторія з дослідження матеріалів. У 1917 році в місті Лойна відкривається другий завод по синтезу аміаку. BASF впевнено захоплює лідерство в новій сфері. Приблизно в ці ж роки починається розробка і виробництво перших добрив для сільського господарства.

 Хімія врожаю від BASF

 Серйозне виробництво продуктів для сільського господарства починається в 1914 році, коли в Лібургерхофе відкривається експериментальна станція з дослідження добрив, фізіології рослин і їх взаємодії. У 1926 р реєструється патент на «Нітрофоска» (Nitro-Phos-Ka - азот-фосфор-калій) - перше в світі гомогенне добриво. Концентрація поживних речовин у нього в 1,5-2 рази вище, ніж у існуючих на той момент багатокомпонентних добрив. У 1927 р продукт виходить на ринок і відразу його завойовує своєю зручністю у використанні і ефективністю.

У 1930-40-х рр. зі зрозумілих причин багато уваги сільськогосподарському підрозділу BASF не приділялося, а до кінця 1944 року виробництво було і зовсім повністю зупинено, до травня 1945 р пошкоджено або зруйновано понад 94% виробничих площ. Але після війни вже в 1949 р німецькі хіміки виводять у світ селективний гербіцид U46 для зернових культур, результат трирічних випробувань, який відновив становище BASF на ринку добрив і засобів захисту рослин. Далі послідували нові проривні продукти: в 1961 р запускається виробництво Floranid - першого синтетичного органічного добрива повільної дії; в 1964 р з'являється новий селективний гербіцид для цукрових буряків Pyramin; в 1974 р - селективний гербіцид Basagran, призначений для субтропічних культур.

У 1995 р BASF набуває одного з найбільших виробників ЗЗР в Європі - швейцарську Sandoz AG. Результатом спільної роботи став Brio: фунгіцид з абсолютно новим активним інгредієнтом - стробілуринів. У 2000 р компанія купує американську AHP - виробника ЗЗР, серйозно збільшивши свою частку в цій сфері на американському ринку. В цьому ж році спільно зі шведським виробником насіння SvalofWeibull BASF створює компанію BASF PlantScience, яка займається дослідженнями біотехнологій рослин.

У 2001 р BASF запускає окреме провадження стробілуринів F500 в Шварцвальді. Цей покращений активний інгредієнт для фунгіцидів використовувався в таких продуктах, як Опера, Кабрио і Комет. У 2003 р BASF набуває кілька лінійок засобів захисту рослин у Bayer Crop Science, що ще більше розширює асортимент компанії.

 BASF в Україні: давно, надовго і успішно

 Представництво BASF в Україні було відкрито в 1992 р - одне з перших серед великих світових компаній в нашій країні. У 2007 р була заснована дочірня компанія ТОВ «БАСФ». У компанії задіяно понад 130 працівників. Відкрито  18й Демо Центр компанії, де аграрії можуть переконатися в ефективності німецьких препаратів.

Компанія стабільно входить в топ-3 постачальників ЗЗР в Україні. До 2016 р частка ринку, що належить німецькій корпорації, становила близько 20%.

Що пропонує BASF українським аграріям

 Компанія BASFна даний момент - один з лідерів світового виробництва засобів захисту рослин. Запорука такого високого результату - інноваційні розробки, створені 8000 вчених, втілені на 360 виробничих майданчиках по всьому світу руками 114000 співробітників з урахуванням 150-річного досвіду роботи. Близько 30% всіх продажів підрозділу СЗР BASF Crop Protection складають інноваційні розробки. У портфоліо компанії такі групи препаратів:

1. BASF-інсектіціди.Можно приділити увагу препаратам Бі-58 Новий (системний інсектоакарицид на основі диметоату з контактно-системною тривалою дією; підходить для широкого спектру культур) і Фастак (препарат на основі альфа-циперметрину, знищує переважну більшість відомих шкідників; відрізняється низькими нормами витрат і стійкістю до змивання дощем).

2. BASF-фунгіціди. Тут можна виділити препарати Акробат (фунгіцид контактно-системної дії на основі диметоморф і манкоцеб; у патогенів фітофторозу і пероноспорозу відсутня резистивність до цього препарату; безпечний для корисних комах), а також Кумулюс (водорозчинний препарат на основі сірки з швидкою і інтенсивною дією, володіє додатковими акарицидними властивостями).

3. BASF-гербіціди. Варто відзначити Стомп 330 (препарат на основі пендиметалін; володіє найбільш широким спектром дії серед ґрунтових гербіцидів для більшості овочевих культур; ефективно знищує однорічні дводольні та злакові бур'яни).

4. BASF-протруювачі. Можна виділити Іншур (двокомпонентний препарат на основі стробілуринів і триазолов; при 100% селективності до культури ефективно захищає посівний матеріал від інфекцій, а також покращує стійкість, життєздатність і стійкість до стресів рослини).

5. BASF-родентициди.

6. BASF-регулятори росту.

7. BASF-інокулянти.

 BASF - овочі під надійним захистом

 Ефективність ЗЗР виробництва BASF доведена безліччю українських фермерів і агрохолдингів на практиці. Не дарма навіть такі підприємства, як «Нібулон» і «Кернел», де точно вміють рахувати гроші, широко використовують продукти німецької корпораціі. А коштують вони досить недешево. Але засоби захисту рослин від BASF-це як раз той випадок, коли переплата за бренд цілком виправдана. Краще надійно захистити майбутній урожай, ніж згодом підраховувати втрати від хвороб і шкідників. А захищати препарати марки BASF вміють.

Вгору