На нашому сайті виключно оригінальні товари!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Bejo Zaden

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Bejo Zaden

Сімейна голландська компанія Bejo Zaden - один з лідерів в сфері розробки і виробництва насіння овочевих культур. Продукція Bejo - а це більше 1000 гібридів п'ятдесяти з гаком видів овочів - цінується у всьому світі, і повністю виправдовує девіз компанії - That`s Bejо Quality («Бейо - це якість»). Величезні інвестиції в розвиток і інновації, дилерська мережа в сотні країн, штат кваліфікованих фахівців - запорука сьогоднішнього високого становища компанії на ринку насіннєвого матеріалу, а фундамент цієї позиції закладений на стику  ХIX і XX століть, в Голландії.

Один ентузіаст - добре, а 2 родини - краще

Історія Bejo Zaden починається в 1899 р в Лангедейк, де колишній бакалійник Якоб Йонг заснував невелике насіннєве підприємство. Таку ж компанію відкрив в 1912 р спадковий пекар Кор Беемстербойер в сусідньому містечку Варменхейзен. Обидві фірми стрімко розвивалися, і, замість того, щоб жорстко конкурувати, з'єднали свої зусилля в досягненні високих результатів в селекції овочевих культур - цибулі, капусти та моркви. У 1963 р, на хвилі стрімкого розвитку генетики в агробізнесі, фірми спільно інвестували в новітні технології селекції і гібридизації. Результат перевершив всі очікування, і в 1978 р компанії прийшли до логічного кроку - об'єднання під брендом Bejo Zaden зі штаб-квартирою в Варменхейзене.

Необхідність розширення і об'єднання зусиль з кращими голландськими селекціонерами була зрозуміла обом родинам. Тому дещо раніше, в 1970 р, вони почали співпрацювати з сімейною фірмою DeGrootenSlot (заснована в 1914 г.Корнелісом Де Гроот), яка спеціалізувалася на виробництві насіння цибулі. На сьогоднішній день високоякісні гібриди цибулі і цибулі-шалот продаються по всьому світу під брендом DeGrootenSloten Bejo Zaden. Згодом була придбана фірма Broer BV, що має більш ніж 50-річний досвід в селекції цибулі.

Bejo Zaden в Україні

В Україну насіння Bejo Zаden поставляються з початку 90-х років офіційними дилерами і дистриб'юторами, але до недавніх пір частка виробника в загальному пакеті продажів імпортного насіннєвого матеріалу була відносно невеликою. Стрімкий розвиток українського ринку овочівництва підштовхнуло керівництво компанії до дій.

У 2006 г.Ярун Крупс, регіональний менеджер Bejo Zaden в Східній Європі, детально описує Коліну Янгу, директору з розвитку бізнесу, високі перспективи прямого підприємництва в нашій країні. Янг проводить глибокий аналіз українського ринку, результатом якого стає заснування компанії «Bejo Zaden Україна» в кінці 2007 р Незважаючи на бюрократичні та юридичні особливості бізнесу «по-українськи», компанія вирішила боротися за ринок, обсяг якого на 2007 р становив понад 70 мільйонів євро. І не прогадала. Вже в 2008 р. частка продажів Bejo Zaden в сфері насіння овочевих культур становила 14%. А наполегливі голландці не звикли зупинятися на досягнутому.

Сімейна фірма зі світовим визнанням

На сьогодні Bejo Zaden - один з лідерів в дослідженні, розробці і виробництві посівного матеріалу овочевих культур. Компанія налічує близько 1500 кваліфікованих фахівців; реалізація продукції ведеться більш ніж в 100 країнах по всьому світу. Значна частина прибутку компанії вкладається в дослідження, особлива увага приділяється захисту гібридів від відомих і нових патогенів. Постійно збільшується різноманітність сортів- захищених від захворювань, ідеально пристосованих для переробки, з підвищеною врожайністю, з досконалими смаковими якостями. Голландські селекціонери є лідерами в сфері виробництва органічного насіння.

Підприємство щорічно представляє близько 40 нових гібридів, багато з яких - з унікальними властивостями. Bejo Zaden не бояться пробувати нове - наприклад, в 2017 році компанія представила унікальний для себе гібрид справжньої насіннєвої картоплі Олівер F1, призначений для вирощування безпосередньо з насіння протягом одного сезону.

В асортименті Bejo Zaden - понад 50 овочевих культур і понад 1200 гібридів. Всесвітню популярність фірмі принесла трійця «морква, капуста, цибуля», саме ці культури є коником Бейо. У пакеті пропозиції компанії присутні такі овочі:

- огірок;

- перець;

- томат;

- редис;

- буряк столовий;

- спаржа;

- капуста біло-і червонокачанна, цвітна, брокколі, Романеско, брюссельська, кольрабі, савойська, пекінська, конічна, листова;

- цибуля білий, червоний, жовтий, озимий, порей, цибуля на перо;

- морква;

- салат;

- селера листова і стебловий;

- шпинат;

- фенхель;

- кавун.

У вмілі руки - відмінні сорти

З широкого асортименту насіння Bejo Zaden складно беззастережно виділити кращі гібриди. Визнання і популярність у вітчизняних аграріїв отримали такі сорти, як:

1) Морква Балтімор F1. Середньоранній гібрид типу «Белікум», що відрізняється високою врожайністю, універсальністю, відмінним забарвленням як зовні, так і всередині. Дуже добре підходить для механізованого прибирання.

2) Цибуля червона Ред Барон F1. Ранньостиглий сорт напівгострої цибулі, дуже стійкої і витривалої, не вибагливої. Відмінний товарний вигляд, великий термін зберігання.

3) Цибуля золотиста Ексібішен F1. Сорт з чудовими смаковими якостями. Підходить для переробки та зберігання, але ідеальний для «свіжої» реалізації

4) Білокачанна капуста Мегатон F1. Самий скоростиглий серед пізніх гібридів. Дуже стійкий до зовнішніх факторів; дає великі качани вагою до 10-15 кг. Універсалбний, добре зберігається і транспортується, має привабливий смак і товарним вигляд.

5) Червоноголова капуста Прімьеро F1. Гібрид цінується за відмінний смак і товарний вигляд, а також тривалий термін зберігання і хорошу транспортабельність. Універсальний і невибагливий.

6) Огірок Артист F1. Ранній, універсальний партенокарпічний гібрід як для теплиць, так і для відкритого грунту. Дає великий і дуже дружний врожай.

That`s Bejо Quality

Голландські виробники по праву входять до лав основоположників сучасної насіннєвої селекції. І вони не збираються спочивати на лаврах заслуженої репутації, підприємства постійно знаходяться в пошуку чогось нестандартного, інноваційного, динамічного. Bejo Zaden - яскравий приклад такої компанії. Уже перебуваючи серед лідерів виробництва насіння овочевих культур, сімейне підприємство з Варменхейзена продовжує творити нові дивовижні гібриди та сорти з різними властивостями, не боячись експериментувати. Головний же девіз Bejo Zaden залишається незмінним - «Бейо - це якість»

Приклад упаковки насіння Bejo

 

Вгору