На нашому сайті виключно оригінальні товари!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Декоративна огорожа

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Декоративні огорожі для саду

Створення затишку на ділянці – важлива складова комфорту. Зонування простору, захист певних локацій від проникнень, у тому числі й домашніх тварин, продумують ландшафтні дизайнери спочатку. Правильно підібрати матеріали відповідно до архітектурних особливостей екстер'єру та функціональності території – основа успішного проекту.

Якими бувають декоративні огорожі для саду?

Варіативність типів та видів виробів залежить головним чином від таких критеріїв:

  • матеріал;
  • горизонтальна чи вертикальна спрямованість осі;
  • висота та ширина;
  • декорування;
  • коефіцієнт затінювання.

Сучасна декоративна огорожа для клумб може бути пластиковою або металевою. Перший тип легший і простіший в установці, але за довговічністю в пріоритеті виробу з металу. Візуально розширити простір у потрібному напрямку та створити напрямок для доріжок допомагають широкі горизонтальні осі. Вертикальна їхня спрямованість надає завершеності дизайну, чітко обгороджуючи газон або садову грядку.

Правильно купити декоративну огорожу допоможе орієнтованість по висоті та тіні, що створюється. Якщо крім декоративної функції, необхідно ще й захистити квіти та кущі, то краще вибирати нехай невисокі варіанти, але із сіткою. Від розміру осередку сітки залежить проникність, як листя і дрібних тварин на територію, так і тінь, що потрапляє на землю. При вирощуванні сонцелюбних рослин вибирають декоративну огорожу для дачі без сітки або з оптимальним розміром осередків у ній.

Самі ж осередки можуть бути виконані у формі квадратів, прямокутників та шестикутників. Це доповнює декоративність виробу. Однак головним елементом, що декорує, виступають вигини плетіння металевих прутів.
Забарвлення виробу також має гармоніювати з простором. Тому огорожі виготовляють зеленими чи сріблястими. Перші – добре зливаються із зеленню. Другі – підходять для більш урбаністичного дизайну.

Асортимент інтернет-магазину

В Україні купити якісну огорожу для проведення ландшафтно-дизайнерських робіт та облаштування території на максимально високому рівні дозволяє каталог нашого магазину. Представлена продукція італійського виробника, що має:

  • посилені не ріжучі краї, що гарантують безпеку для дітей та дорослих, а також тварин;
  • стабілізацію УФ-випромінювання, що зберігає в ідеальному стані зовнішній вигляд;
  • підвищену міцність на розтяг;
  • гарантія 5 років.

У наявності вироби з універсальним розміром 1*30 і 1*50 см, що допомагає правильно купити потрібну кількість і підібрати бажану висоту. Ціна за рулон цілком прийнятна для створення конкурентного асортименту. Висока якість гарантовано розширить клієнтську базу.

Вгору