На нашому сайті виключно оригінальні товари!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

DLF Trifolium

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

DLF TRIFOLIUM

DLF TRIFOLIUM є найбільшим світовим виробником та дистриб'ютором насіннєвої продукції. Філії бренду знаходяться в таких країнах, як: Данія, Швеція, Голландія, Бельгія, Великобританія, Росія, Німеччина, Франція, Чехія, США, Китай, Нова Зеландія. Завдяки великій дистриб'юторській та клієнтській мережі компанії вдається успішно поширювати продукцію в десятках різних держав.

Газонні трави DLF TRIFOLIUM користуються величезним попитом й часто помітні в паркових зонах, на стадіонах, курортах, присадибних ділянках. Вони славляться своїм інтенсивно-зеленим, соковитим, щільним й густим травостоєм, мають гарну фактуру, є морозо- і засухостійкими, стійкими до запилення, загазованості та рідко піддаються захворюванням.

Становлення бренду DLF TRIFOLIUM

Історія компанії бере свій початок з 1906 року, коли датська фермерська група прийняла рішення про створення торгової компанії. Її назвали Кооперативом Датського Сільського Господарства Постачальника Насіння (скорочено DLF AmbA).

Тоді основою діяльності підприємства було вирощування насіння. До Першої світової війни Данія не могла похвалитися великими обсягами експорту насіння. Після її закінчення почалося прискорення виробничого зростання. З 1920 року керівництво бренду прийняло рішення на користь контрактного виробництва, щоб мати можливість чітко контролювати процес створення насіння. З цього моменту така форма виробничої діяльності й лягла в основу компанії.

У 1988 році DLF AmbA купує практично всі акції бренду Trifolium Silo, що вже в 1989 році призвело до реєстрації компанії DLF TRIFOLIUM A / S. Її співробітники почали займатися вирощуванням датських сортів, які стали користуватися популярністю в різних країнах світу. Підприємству вдалося швидко налагодити експорт в Європу, Сполучені Штати Америки, Китай і Росію та домогтися конкурентоспроможності на даних ринках.

У 2015 році керівництво ДЛФ-ТРІФОЛІУМ прийняло рішення про зміну назви на DLF й оновлення логотипу. Подібні зміни стали відображенням традицій, єдності й концепції компанії. Сьогодні бренд активно займається науковими дослідженнями та розробками для створення висококласних трав. Його продукція регулярно з'являється на нових ринках і є вельми затребуваною.

DLF TRIFOLIUM в Україні

Незважаючи на відсутність філії DLF TRIFOLIUM в Україні, продукція цього бренду користується попитом у країні. В середині 90-х років компанія почала поставляти газонні травосуміші й насіння в Росію, звідки вони перевозилися в інші країни СНД.

У 2004 році поставки насіння газонних трав на СНД ринки значно збільшилися. У місцевих споживачів підвищився інтерес до продукції компанії, тому його керівництво уклало договори з новими дистриб'юторами. На даний момент бренд займає лідируючі позиції в Україні в області газонних трав.

Основа асортименту DLF TRIFOLIUM

В асортименті компанії представлено кілька ліній травосмесей, які підходять для різних експлуатаційних умов й регіонів:

 

  • Універсальна газонна трава (Universal) - це відмінний спосіб озеленити міські парки й площі, ландшафтні об'єкти
  • Спортивна газонна трава (Sport) використовується для облагороджування спортмайданчиків, активних ігор на свіжому повітрі. Одна з особливостей трав полягає у швидкому відновленні після навантажень, стійкості до розривів й щільності.
  • Декоративна конюшина (Rivendel) йдеться про білу декоративну низькорослу конюшину, яка належним чином прикрашає ландшафт. Може використовуватися самостійно, так і комбінуватися з газоном. Не потребує особливого догляду, є невибагливою рослиною.
  • Паркова газонна трава (Park) сорт для паркових зон, який має прекрасну тіньовитривалість, високий рівень зносостійкості.
  • Посухостійка газонна трава (Sunny) відрізняється стійкістю до посухи й красивим зовнішнім виглядом. Прекрасно росте як під сонцем, так і в тіні. Має властивість швидкого відновлення після пошкоджень.
  • Газонна суміш "Дюймовочка" Thamberlina - низькорослий сорт, який не потребує частої стрижки. Трава є невибагливою, непогано справляється зі стресовими умовами. Після скошування зростає повільніше в порівнянні з іншими видами трави.

 

Чому продукція бренду DLF TRIFOLIUM настільки популярна?

Популярність продукції вищеописаного бренду безпосередньо пов'язана з високими стандартами якості, яких дотримується компанія. Так, для очищення насіння використовуються виключно сучасні техніки, додатково проводяться аналізи у власних лабораторіях. Ефективна робота логістики й налагоджене виробництво дозволяє бренду швидко виконувати всі замовлення клієнтів.

Бренд займається не тільки реалізацією насіння і газону, але й веденням науково-дослідницької діяльності на ділянках селекції. У лабораторіях розробляються інноваційні рішення для поліпшення характеристик продукції.

Саме завдяки відмінній виробничій базі та стратегічній співпраці з фермерами компанія зайняла лідируючі позиції у своїй сфері й стала надійним партнером для величезної кількості клієнтів.

У каталозі нашого інтернет-магазину ви можете ознайомитися з основними лініями травосумішів DLF TRIFOLIUM й замовити їх на вигідних умовах. Ми продаємо виключно оригінальну продукцію, яка супроводжується сертифікатами якості. Для отримання більш докладної інформації ви можете зв'язатися з нашими менеджерами за вказаними на сайті телефонами та проконсультуватися з ними.

Вгору