На нашому сайті виключно оригінальні товари!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

DuPont

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

DuPont

Один з лідерів світової хімічної промисловості, компанія «E.I. duPont de Nemoursand Company», або просто DuPont, входить в топ-100 найбільш високодохідних підприємств США. Таке високе положення фірмі принесли постійні інноваційні розробки та успішне їх втілення, або, як свідчить офіційний девіз - «Чудеса науки». Сьогодні основні критерії роботи DuPont - це безпека, інновації, екологічність і здоров'я споживачів. Хто б міг подумати, що двовікова історія величезного холдингу з настільки мирними цілями починається з виробництва вибухівки.

Від меча до ралу, або від пороху до насіння

У 1802 р французький емігрант Елютер Ірене дю Пон де Немур, чия сім'я втекла від влади Наполеона в США, заснував в штаті Делавер підприємство з виробництва пороху. Пристрасть до хімії Дюпон мав з дитинства, і вона отримала належне огранювання - його вчителем був сам Антуан Лавуазьє. Поєднання знань французького хіміка і його ділової кмітливості дозволило завоювати міцні позиції на американському ринку пороху (500 тонн пороху в армії США в англо-американській війні 1812-1815 рр. Були поставлені DuPont, як і близько 40% вибухівки союзників у Першій Світовій війні). Скинути DuPont з «порохового п'єдесталу» змогла тільки зростаюча популярність динаміту в кінці ХІХ століття і антитрестовий закон Шермана.

Але на той час в компанії розуміли необхідність диверсифікації бізнесу і пошук нових напрямків. У 1903 р створюється дослідний центр DuPont - Експериментальна Станція. Приблизно в цей же час починається покупка перспективних хімічних компаній в різних напрямках - Hercules, Atlas, AkzoNobel. У 1914 р придбаний автовиробник General Motors. Використання напрацювань в різних сферах промисловості забезпечує DuPont якісний прорив - компанія відкриває перший в Штатах завод з виробництва поліетилену в 1923 р, а в 1935 р починається виробництво синтетичної тканини нейлону. З 20-х років ХХ століття DuPont - один з лідерів в сфері розвитку промислових полімерів.

Не забували в компанії і про свої витоки - понад 60% вибухових речовин в американську армію поставляла DuPont, і саме її секретні заводи виробляли збройовий плутоній для перших атомних бомб.

Після Другої Світової Війни корпорація зосереджується на розвитку мирних виробництв. DuPont вкладається в розвиток полімерів і тканин - неопрена, поліестеру, нейлону, лайкри, кевлара, тефлону і ін. В компанії розуміють перспективи розвитку сільського господарства і починають інвестувати в цю сферу - в 1999 р купується Pioneer Hi-Bred - першого в США виробника гібридів кукурудзи. Ну а одне з ключових підрозділів DuPont - виробництво засобів захисту рослин - бере свій початок ще раніше, в 1980 році, коли корпорація виводить на ринок лінійку сульфоналсечовинних гербіцидів. Норми внесення цих речовин - 70 г / га - були справжнім проривом для того часу - різко скорочувалися виробничі відходи і знижувався рівень перенесення гербіцидів на інші культури.

До початку ХХІ століття сформувалися основні напрямки діяльності DuPont. це:

- виробництво насіння, ЗЗР, кормів;

- виробництво полімерів;

- альтернативна енергетика.

Допомогти в досягненні нових висот покликане злиття з іншим хімічним гігантом – Dow Chemical, завершене 31.08.2017 р

DuPont: захист рослин на українських полях

DuPont стояла біля витоків українського ринку ЗЗР. ТОВ «Dupont Україна» було засновано в 1993 році. За чверть століття роботи корпорація інвестувала в український сегмент ринку величезні кошти: був заснований науково-дослідний центр в с. Любарці Київської обл., Завод з виробництва насіння дочірнього виробництва «Дюпон Піонер» в с. Стасі Полтавської обл. По всій Україні розташовані представництва компанії; ЗЗР виробництва «DuPont» реалізують більше 20 офіційних дилерів і дистриб'юторів.

Інвестиції у вітчизняний ринок повністю виправдовуються - в 2016 році DuPont стає лідером за площею землі, що обробляється препаратами компанії. Протягом останніх років корпорація стабільно входить до п'ятірки найбільших імпортерів ЗЗР в Україні.

DuPont: вирощувати і захищати

На сьогодні DuPont і дочірнє підприємство Dupont Pioneer - провідні виробники насіння гібридів кукурудзи та соняшнику, а головне - різноманітних високоякісних засобів захисту рослин. ЗЗР під американським брендом більше 20 років користуються заслуженою повагою аграріїв по всьому світу і в Україні. У дослідницьку сферу компанії інвестується більше 1 млрд. Доларів щорічно. Результатом є довга лінійка препаратів для захисту рослин, в яку входять:

1) Гербіциди;

2) Фунгіциди;

3) Інсектициди;

4) Адьюванти.

Препарати DuPont забезпечують комплексний захист таких культур, як:

1) Зернові (колосові; кукурудза і соняшник);

2) Картопля;

3) Буряк;

4) Бобові (соя і горох);

5) Ріпак;

6) Виноград;

7) Рис;

8) Льон.

Кращі захисники врожаю

З асортименту DuPont важко вибрати кращі препарати. Але в кожної категорії товарів американської корпорації є препарати, найбільш відомі та популярні у вітчизняних аграріїв.

1. Інсектіціди DuPont.

Інсектіцід Ексірель, призначений для захисту капусти, томатів і цибулі. Дві послідовних обробки з інтервалом 10-12 днів на ранній стадії зростання культур гарантують високий захист від сисних і листогризучих шкідників, забезпечуючи рослинам сильний старт і оберігаючи від біотичного стресу. Мінімальна токсичність для великої фауни.

Інсектицид Кораген - універсальний препарат, що захищає від лускокрилих шкідників такі культури, як картопля, томат, кукурудза, соняшник, соя, виноград, яблуні. Контролює гусениць на всіх стадіях розвитку, загибель настає протягом 24-72 годин. Низька тосичність для великої фауни і корисних комах.

2. Фунгіциди DuPont.

Фунгіцид Курзат М - двокомпонентний (цимоксаніл + манкоцеб) препарат для захисту широкого спектру культур від фітоспороза, пероноспорозу, алтернаріоза. Здатний зупинити захворювання на ранній стадії протягом 2-3 днів. Системної дії.

Фунгіцид Танос - двокомпонентний (цимоксаніл + фамоксадон) еталон для захисту соняшнику, сої, картоплі, томатів і винограду від несправжньої борошнистої роси, фомозу, фомопсису, альтернаріозу, септоріозу, пероноспорозу. Лідер по захисту соняшнику в Україні.

3. Гербіціди DuPont.

Гербіцид Калібр - препарат для контролю бур'янів у посівах колосових злакових культур. Двокомпонентний. Має високу селективність, максимальну технологічну гнучкість, не обмежений до сівозміні.

Хімія успіху

Двовікова історія розвитку DuPont від невеликого порохового заводика до величезної хімічної корпорації підтверджує висловлювання «інновації - ключ до успіху». Американська компанія не боїться експериментувати, винаходити і виводити в світ новий і небачений, а головне - надзвичайно ефективний продукт. Продукти DuPont завжди відповідають вимогам ринку, а часто - і перевершують їх. Саме тому агровиробники, що вибрали ЗЗР від DuPont, знають - їх урожай під надійним захистом.

Вгору