Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Greentex

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

GreenTex

 Завдання будь-якого фермера - зробити все можливе для отримання плідного врожаю. Щоб досягти цієї мети, потрібно захистити посіви від різного роду хвороб й шкідників, не дати йому постраждати від спеки та морозу. Зовсім не дивно, чому агроволокно GreenTex сьогодні користується величезним попитом. Йдеться про покривний матеріал, який має різну щільність й розміри - визначитися з оптимальним варіантом явно не складе труднощів.

 Що являє собою агроволокно GreenTex?

 Агроволокно, виробництвом якого займається бренд GreenTex, - це висококласний покривний матеріал. Під час його створення застосовувалося німецьке дороге устаткування, а також передові технологічні методики. Для продукції бренду характерні енергозберігаючі властивості, високі експлуатаційні показники, доступна ціна.

 Одна з головних переваг вищеописаного агроволокна полягає в забезпеченні культурам максимального захисту, завдяки чому можна розраховувати на якісний й швидкий урожай. Крім усього іншого, матеріал використовується для укриття посівів від атмосферних впливів, таких як дощ, мороз, вітер, град, а також ультрафіолетових променів, птахів з комахами.

 Виріб сприяє створенню сприятливого й найбільш підходящого клімату для врожаю з оптимальними температурними та вологісними показниками. Більш того, матеріал чудово пропускає світло в будь-який час року. При цьому, як уже говорилося раніше, ультрафіолет розсіюється, що призводить до захисту ніжного листя й стебел від нагрівання та опіків. Непогана міцність продукції дозволяє використовувати її протягом кількох сезонів.

 Види й переваги агроволокна GreenTex

 Агроволокно ГрінТекс представлено в кількох різновидах, кожен з яких відрізняється своїми особливостями:

 • Біле агроволокно використовується для притінення культур в спекотний сезон. Також врожай захищається від несприятливої погоди й комах з птахами. Нівелюється ймовірність того, що рослини заразяться грибком та почнуть гнити.
 • Чорне застосовується для мульчування, не дозволяє рости бур'янам. В результаті ділянку не потрібно буде обробляти гербіцидами. Темний колір сприяє швидкому прогріванню й створенню відмінного мікроклімату для коренів.
 • Чорно-біле. Йдеться про унікальне покриття, що відображає сонячні промені й захищає коріння від перегріву, що перешкоджає появі бур'янів.

В цілому для агроволокна GreenTex характерно безліч незаперечних переваг:

 • Воно легко завішується й вкладається.
 • Навіть коли проходить сильна злива, воно не провисає - пагони й паростки завжди знаходяться в безпеці.
 • Захист від різких перепадів температури.
 • Екологічний матеріал.
 • Прекрасний захист від комах з птахами й атмосферних впливів.
 • Покращення схожості врожаю на 20%.
 • Довговічність - навіс легко прослужить кілька сезонів, якщо акуратно й правильно використовувати його.
 • Доступна цінова категорія.
 • Під час виробництва використовуються висококласні технологічні методики та матеріали для підвищення структурних, функціональних й естетичних якостей.

 Агроволокно GreenTex - гарантія високого рівня якості

 Виробництво агроволокна ГрінТекс здійснюється на ефективному німецькому обладнанні відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001. Завдяки німецьким технологіям та застосуванню європейської сировини вдається стабільно підтримувати високий рівень якості продукції. Оскільки в виріб доданий високоякісний ультрафіолетовий стабілізатор, він може використовуватися довгі роки й завжди прекрасно справлятися зі своїми завданнями.

 Якщо ви хочете придбати агроволокно GreenTex на максимально вигідних умовах, пропонуємо ознайомитися з асортиментом інтернет-магазину «Грядка», підібрати для себе оптимальний варіант й швидко оформити замовлення.

Вгору