Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Hazera

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Hazera

 Hazera є відносно молодою йдосить перспективною насінницькою компанією, головні офіси якої розташовані в Ізраїлі та Голландії. Основна діяльність бренду - селекція, розробка, виробництво й збут високоякісних сортів овочевих культур. Асортимент складається виключно з добірних гібридів з сортами, які продемонстрували відмінну врожайність, стійкість до захворювань, хороші смакові якості. Продукція компанії широко представлена на світовому ринку й користується величезним попитом.

 Hazera - міжнародний лідер індустрії насіннєвої промисловості

 Штаб-квартира Hazera знаходиться у двох країнах - Голландії та Ізраїлі. Компанія відкрила дочірні підприємства в 12 країнах й має широку дистриб'юторську мережу, що поширює сорти та гібриди по всьому світу. Завдяки присутності в багатьох державах бренд оперативно надає технічну підтримку клієнтів, враховує локальні потреби й своєчасно реагує на них шляхом виробництва сортів, які відповідають конкретним кліматичним умовам та ринковим вимогам.

 Hazera має членство в міжнародному французькому агробізнесі Limagrain Group. Мова йде про найбільший фермерський кооператив в Європі, який створює та реалізує овочі, польові культури, зернові продукти.

 Окремої уваги заслуговують дослідницькі відділи бренду, які складаються з 4 центрів й 8 селекційних станцій, розташованих у ключових районах сільськогосподарської та садівничої галузі. Представники компанії ретельно аналізують характеристики сортів й випускають їх лише в тому випадку, якщо всі показники знаходяться на високому рівні та є адаптованими до регіональних методів вирощування й умов клімату.

 Поява Хазера на ринку України

 Не оминув стороною бренд Hazera й Україну. На даний момент в Києві працює структурний підрозділ «Хазера Україна». Його основна діяльність полягає в реалізації високоякісного насіннєвого матеріалу овочевих культур від світових виробників. Фірма ексклюзивно представляє продукцію кращих брендів на українському ринку:

  • Hazera Seeds (Голландія). Її популярність безпосередньо пов'язана з селекцією гібридів капусти, кавуна, редиски, цибулі.
  • Hazera Genetics (Ізраїль). Займається реалізацією динь ананасового типу, томатів для відкритого і закритого грунту, а також інноваційного продукту у вигляді кавунів без кісточок й інших культур.
  • Vilmorin (Франція). Широковідомий виробник нантської моркви поряд з салатами, томатами для відкритого і закритого грунту.
  • Pop Vriend Seeds (Голландія). Особливою затребуваністю бренду користується шпинат, боби, солодка кукурудза.
  • Isi Sementi (Італія). Популярний в усьому світі виробник гібридів томата для переробки. Також виробляє яровий і озимий лук.

 Штат українського структурного підрозділу Хазера складається з грамотних і кваліфікованих менеджерів, готових у будь-який момент допомогти з вибором, відповісти на питання, що цікавлять клієнтів, розповісти про характеристики овочевих культур. Завдяки їхньому досвіду й знанням ви зможете досягти максимального успіху!

 Найбільш популярні гібриди Hazera

Серед найбільш затребуваних гібридів Hazera можна виділити наступні:

Капуста Золтан F1 є пізньостиглим гібридом капусти білокачанного типу з вегетаційним періодом в 4 місяці. Рослина відрізняється добре розвиненою кореневою системою, її листя має потужний восковий наліт. Вага качанів - приблизно 2.5-5 кілограми залежно від особливостей висадки й вирощування.

Буряк Камаро F1 відомий високою врожайністю в складних для вирощування умовах. Вегетаційний період триває трохи менше 4 місяців. Рослина відрізняється округлою, гладкою форою, тонким хвостиком. Підходить для тривалого зберігання. Характеризується яскравим бордовим кольором.

Капуста Кастелло F1 - йдеться про середньостиглий гібрид з вегетаційним періодом близько 3 місяців. Качани досить щільні, мають округлу форму, важать приблизно 2 кілограми. Культура стійка до розтріскування, термін зберігання не більше 2 місяців.

Редис Дієго F1 являє собою голландський гібридний ранньостиглий сорт. Може вирощуватися у відкритому й закритому грунті. Відомий своїми великими коренеплодами аж до 5 см. Вага дорівнює близько 40-70 гр. Плоди виходять соковитими, без гіркоти, мають білу хрустку м'якоть.

Томат Ольга F1 - ранній гібрид, дозріває за 3 з половиною місяці. Кущі виростають до 120 см. у висоту, тому їх потрібно підв'язувати. Сортовий різновид стійкий до поганого освітлення й температурних змін, хвороб, дає гарний врожай.

Томат Галілея F1 є  середньораннім сортом з вегетаційним періодом в районі 2 з половиною місяців. Має високий потенціал врожайності, може без проблем вирощуватися в будь-якій українській області. Рослина здатна зберігати свої смакові якості тривалий термін, а завдяки її високій щільності з'являється можливість транспортування на далекі відстані.

Томат VP-1 F1 входить в категорію ранніх високоврожайних гібридів (період вегетації трохи більше 2 місяців). Компактна рослина відмінно справляється зі стресовими умовами. Плоди виходять щільними, вирівняними, мають інтенсивний рожевий відтінок, а їх маса становить приблизно 250-300 грам.

Пінк Джаз F1 - ранній індетермінантний гібрид з вегетаційним періодом у 2 з половиною місяці. Однорідні плоди важать 250-280 грам, мають насичений червоний колір, округлу форму. Характеризуються стійкістю до температурних перепадів і захворювань.

Hoa F1 - суперсолодка кукурудза з раннім періодом дозрівання у 2 з половиною місяці. Рослина має форму циліндра, її довжина досягає 22 см. Навіть в несприятливих умовах культура добре запилюється. В основному реалізується на свіжому ринку й використовується для переробки.

Яких принципів дотримуються представники Hazera?

 Один з основних принципів компанії полягає у впровадженні інновацій і нововведень в насіннєву галузь, що дозволяє створювати високоякісні та високоврожайні сорти з чудовими характеристиками.

 Більш того, експерти бренду постійно контактують з виробниками для оцінки їхніх потреб, допомагають обрати кращі сорти й надають детальну інформацію про вирощування. Завдяки такому практичному підходу виробникам вдається скорочувати витрати, підвищувати врожайність і, як результат, прибуток.

 Під час селекції насіння овочевих культур представники компанії не використовують технології генної модифікації організмів. Вся продукція є натуральною, безпечною, екологічною.

 Дотримання вищезазначених принципів дозволило бренду зайняти лідируючі позиції на ринку й радувати споживачів продукцією з багатим на вітаміни та мікроелементи складом, стійкістю до гниття й захворювання, великою врожайністю, відмінними смаковими якостями

Вгору