Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Juta

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Juta Чехія

 JUTA є великою чеською компанією, яка виробляє полімерну продукцію для будівельної, сільськогосподарської галузей, а також пакувальні, технічні матеріали.

 Як розвивалася компанія Juta?

 Бренд Juta має більш ніж столітню історію розвитку. В середині 19 століття кілька приватних фабрик прийняли рішення про об'єднання зусиль, щоб спільно виробляти пряжу, тканину, сумки, мотузки з натуральних матеріалів, таких як джут і льон.

 Коли завершилася Перша світова війна й Австро-Угорщина розпалася, в 1920 році чехословацькі фірми зайнялися створенням нової штаб-квартири, щоб продовжувати виробляти речі з джуту. Бізнес спільно купував сировину й продавав продукцію, вів централізовану цінову політику та боровся з корупцією у своїй сфері.

 Коли в 1948 році заводи націоналізували, була заснована державна компанія, яка перебувала в Празі. Назву бренду змінили на JUTA. Через кілька років розташування штаб-квартири змінилося - тепер вона знаходилася в Двур Кралове-над-Лабем.

 1992 рік став новим етапом у розвитку підприємства. Його приватизували, почалася модернізація заводів. Бренд додатково зайнявся виробництвом сертифікованої та стандартизованої полімерної продукції.

 На сьогоднішній день JUTA є провідною чеською компанію, що виробляє полімерні тканини, геотекстиль, підпокрівельну гідро- й пароізоляцію, сільськогосподарську продукцію, спортивні покриття. Головний офіс продовжує перебувати в східній частині країни в Двур Кралове-над-Лабем. У 14 підприємствах трудяться 2000 чоловік. Близько 80% від загального виробничого обсягу продукції експортується в інші країни. JUTA вдалося зарекомендувати себе як успішну чеську компанію, яка має сильний і динамічний топ-менеджмент, бездоганну платіжну дисципліну й передовий асортимент.

 Агротканина Juta та її переваги

 Агротканина Juta є цільнотканним поліпропіленовим текстилем, який має високий експлуатаційний термін, стійкість до ультрафіолетових променів. Даний матеріал активно застосовується під час вирощування овочів з фруктами, квітів, використовується в садівництві, парковій архітектурі, при оформленні громадських площ з магістральними схилами.

 Популярність даної агротканини безпосередньо пов'язана з її незаперечними перевагами:

  • Не пропускає сонячні промені, що призводить до ослаблення фотосинтезу, не дозволяє проростати бур'янам.
  • Не дає воді випаровуватися, тому ґрунт залишається вологим навіть в спекотний сезон.
  • Дозволяє мінімізувати використання гербіцидів.
  • Відмінно пропускає воду з повітрям.
  • Є стійкою до бактерій поряд з цвіллю й УФ-випромінюванням.
  • Характеризується тривалим експлуатаційним терміном - мінімум 5-6 років.
  • Має рівномірні лінії, завдяки чому розміщувати посадковий матеріал стає простіше.

Філософія бренду Juta

 Керівництво вищеописаного бренду максимально прихильне до інновацій. Завдяки використанню передового обладнання вдається швидко реагувати на зміни попиту й забезпечувати те, чого потребує ринок. Постійно інвестуючи в нові технології, компанія демонструє своїм клієнтами, наскільки сильно вона прагне підтримувати високий рівень якості та гарантувати терміни, умови поставки. Більш того, представники Juta піклуються про навколишнє середовище й роблять все можливе, щоб ефективно використовувати ресурси, скорочуючи відходи, що підтверджують сертифікати відповідності з ISO 9001, IS0 14001 і ISO 1901.

 Для покупки агротканини Juta на максимально вигідних умовах можна скористатися послугами інтернет-магазину «Грядка», який реалізує виключно оригінальну продукцію. Щоб отримати більш детальну інформацію про співпрацю, зв'язуйтеся з менеджерами й консультуйтеся з ними.

Вгору