На нашому сайті виключно оригінальні товари!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Kitano Seeds

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Kitano Seeds

Японська компанія Kitano Seeds зосереджена на розробці і виробництві гібридів овочевих культур і квітів. 100-річна історія компанії, заснованої в 1914 р в Токіо, і багатющий досвід селекції інноваційних гібридів сприяли тому, що в усьому світі вирощують квіти та овочі Kitano Seeds. З 2013 р відбулося злиття Kitano і великої голландської корпорації Ikasido Global Group. Японці збережуть торгову марку і дилерську мережу, а свіжі інвестиції допоможуть досягти нових висот в насіннєвому бізнесі.

Насіння японського виробника відповідають найвищим стандартам якості, а широка мережа дистриб'юторів і дилерів готова надати продукцію в найкоротші терміни (в Україні також є дочірнє підприємство «KitanoSeeds Україна»). Компанія постійно розвиває і вдосконалює вже існуючі сорти і створює нові. Для цього у Kitano є кілька науково-дослідних центрів і селекційних станцій в Америці, Азії та Європі. Інновації спрямовані не тільки на поліпшення характеристик зростання, витривалості і врожайності. Японці традиційно пов'язують внутрішню красу з зовнішньої, тому Kitano іноді виводить на ринок абсолютно нестандартні овочі. Наприклад, в 2015 році компанія представила унікальну новинку: червоноголову пекінську капусту KS 888 F1 пурпурного кольору з відмінним смаком.

У портфоліо компанії - близько 1200 гібридів для 50 різних овочів. Серед них представлені такі культури, як:

- капуста білоголова, пекінська, цвітна та броколі;

- томат детермінантний, індетермінатний і напівдетермінантний;

- перець солодкий і гострий;

- огірок;

- морква;

- цибуля на перо;

- редис дайкон;

- салат;

- кабачок;

- баклажан;

- баштанні - кавун і диня.

Цікаві гібриди від Kitano Seeds

1. Цибуля на перо Вулкан F1. Гібрид цибулі-батун середньоранній. Відрізняється невеликим рівнем відходів при збиранні, а також відмінним товарним виглядом і транспортабельністю, які забезпечують товсті стінки пір'я. Стійкий до спеки.

2. Капуста пекінська KS 888 F1. Середньопізній гібрид, ключова особливість якого - унікальний глибоко-фіолетовий колір качанів. Користується величезним успіхом у рестораторів і супермаркетів. При цьому володіє відмінним смаком, добре транспортується і довго зберігається.

3. Томат Тайлер F1. Ранній гібрид індетермінантного типу з дуже потужним рослиною, стійким до стресових умов вирощування. Дає великий урожай однорідних насичено-червоних плодів з високими товарними якостями. Один з найпопулярніших індетермінантних томатів в Україні.

4. Томат KS 17 F1. Середньопізній гібрид детермінантного типу, невибагливий у вирощуванні. Дозріває дуже дружно. Відрізняється великими золотисто-оранжевими плодами з високим вмістом цукру. Врожай відмінно транспортується і не схильний до розтріскування. Один з найприбутковіших томатів в реалізації.

5. Баклажан Самурай F1. Ранній високоврожайний гібрид кістьового типу. Дуже стресостійкий і невибагливий завдяки потужній кореневій системі і розвиненому листовому апарату. Не схильний до вилягання. При цьому плоди мають високі товарні якості і відмінний смак.

Незважаючи на відносну «молодість» на українському ринку, представлені Kitano семена томатів, капусти, баклажана і інших овочів міцно завоювали повагу багатьох вітчизняних аграріїв. Сплав японського терпіння, наполегливості та інноваційних досягнень в селекції дає на виході продукт найвищої якості. Ну, а українські овочівники здавна знають: якісне насіння - третя частина відмінного врожаю

Вгору