На нашому сайті виключно оригінальні товари!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Seminis

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Seminis - це компанія, яка понад 80 років займається селекцією та розробкою інноваційного, затребуваного і якісного насіннєвого матеріалу овочевих культур. До 2005 року, компанія займала 20% світового ринку насіння овочевих культур, після злиття з Monsanta, частка ринку збільшилася до 30%. Компанією розроблено більше 3500 гібридів.

     Бренд починав свій розвиток з регіональних і місцевих постачальників насіння в Нідерландах, що при ретельному, суто науковому підході принесло небувалі плоди. Історія компанії Seminis зіткана з історій кількох найсильніших виробників насіння овочевих культур свого часу. Щоб краще пізнати, що стоїть за давно відомим українським аграріями насінням, давайте зробимо невеликий екскурс в історію легендарної компанії

1865 рік

Джерелом компанії вважається заснування Asgrow Vegetable Seeds

1868 рік

У Голландії грунтується Royal Sluis - компанія, яка швидко завойовує ринок, і виходить на передове місце з виробництва насіння в Європі.

1906 рік

Компанія Royal Sluis починає глобально розвиватися. Площ Європи вже просто не вистачає для задоволення попиту, тому компанія вирішує вирощувати насіння за її межами, а саме в Північній і Південній Америці. В цей же час в США відкривається філія виробника.

1934 рік

Засновується Bruinsma, компанія, що вибирає для себе напрямок насіння овочів для закритого грунту.

1936 рік

Азіатська компанія Hungnong Seed Company виходить на ринок, маючи досить вузьку, і при цьому, досить регіональну спеціалізацію. Так основними напрямками селекції стають такі культури, як гострий перець, редис і інші, популярні в Азії овочі.

1946 рік

Компанія Bruinsma створює фурор в Європі, представляючи перший гібрид томата, розроблений спеціально для комерційних цілей.

1950 рік

У США реєструється компанія Petoseed, яка наполегливо розробляє гібриди гострого перцю і томата. Успіх у своїй ніші, завдяки створенню гібридів стійких до хвороб, дозволили компанії завоювати ринок насіння Мексики і США.

1967 рік

У Південній Америці створюється Horticeres - перша компанії по селекції насіння овочевих культур в Бразилії.

1994 рік

В цьому році вперше виникає компанія Seminis, яка на початковому етапі об'єднала Asgrow Seed Company, Genecorp (спеціалізація: насіння для захищеного грунту) і Bruinsma (спеціалізація: насіння салату).

1995 рік

У пакет брендів Seminis додається Petoseed і Royal Sluis

1998 рік

Цього року Seminis придбаває три виробника-селекціонера. Для закріплення на азіатському ринку приймається рішення про покупку Choong And Seed Company. Компанія Horticeres покращує позиції Seminis в Південній Америці, за рахунок розробок сильних позицій насіння для тропічного клімату.

2001 рік

Народжується бренд Seminis Vegetable Seeds, який відомий нам сьогодні.

2003 рік

Компанія відкриває 4 станції з досліджень і селекційної роботі в Індії. І розвиває активну комерційну діяльність в регіоні.

2004 рік

Відкриття офіційного представництва в Китаї, а також 3го дослідного центру.

2005 рік

Компанія Monsanto купує Seminis. За офіційними даними сума контракту 1,4 млрд доларів.

2007 рік

Monsanto набуває Western Seed і Poloni Seminces і засновує International Seed Group, Inc. - холдингову, інвестиційну компанію, компанію, яка надає регіональним насіннєвим компаніям можливість користуватися технологіями і капіталом.

2008 рік

Monsanto поглинає Peotec і De Ruiter Seeds. Друга досягла найбільших результатів в селекції гібридів насіння овочів для закритого грунту.

2012 рік

Seminis позиціонує себе, як виробник насіння овочів для відкритого і закритого грунту (без опалення).

     Компанія Seminis поступово розширює свою присутність на ринку України. І якщо історія компанії вас зацікавила, то дозвольте розглянути топові позиції, які зарекомендували себе, як надійні гібриди, відмінно підходять для кліматичних і грунтових умов нашої країни.

     По праву дуже великою популярністю серед аграріїв користуються огірки селекції Seminis, такі гібриди, як Меренга F1, Мірабелла F1, Маша F1, Наташа F1, Мадіта F1 протягом багатьох років не поступаються своїми позиціями. А останні новинки компанії СВ 4097 ЦВ F1 і СВ 3506 ЦВ F1, буквально за перший сезон отримали безліч відмінних відгуків. Гібриди розраховані на перший і другий обороти, відповідно. Основною перевагою є дуже висока, тривала віддача врожаю і стійкість до захворювань.

     Також у Seminis необхідно виділити капусти. Лінійка білокачанної капусти представлена ​​гібридами з різноманітними вегетаційними періодами, від самих ранніх 45 днів (Пандіон F1) до пізніх (Аммон F1, Галаксі F1). Також, варто виділити капусту Чамп F1, яка відмінно підходить для конвеєрного виробництва. Окремим напрямком селекції вситупают гібриди для переробки (Вестрі F1, Тобія F1, Мензанія F1, Ларс F1) і для продажу в мережевих магазинах, супермаркетах (СВ 3388 ЖЛ F1, СВ 3389 ЖЛ F1).

    Капуста Айронмен F1 безперечний лідер серед капусти брокколі, який може довго зберігається в поле на корені, а також має дуже тривалий вікно для прибирання.

     Про моркву Абако F1 відомо всім. Коренеплід на півдні України називають «королевою полів», за високі показники врожайності і стійкість до стресових умовах.

    Seminis - компанія з тривалою історією, з сильною дослідницькою базою з високонауковим підходом до селекції. Компанія завжди випереджає попит і прагне запропонувати поліпшені новинки, які будуть якісно виділяться на ринку. Купуючи насіння Seminis, Ви довіряєте свій урожай надійному партнеру, який дає гарантію на якість своєї продукції. Інтернет-магазин «Грядка» офіційний дилер компанії Seminis, ми завжди готові надати необхідні сертифікати з Вашого запиту.

Вгору