На нашому сайті виключно оригінальні товари!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Syngenta

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Syngenta

Швейцарська компанія Syngenta зі штаб-квартирою в Базелі займає провідну позицію в світовому агробізнесі в сфері виробництва насіння технічних і овочевих культур, а також засобів захисту рослин. Головний фактор успіху Syngenta - комплексність рішень, пропонованих компанією агровиробнику: це високоякісне насіння, потужні засоби і програми захисту рослин на протязі всього періоду зростання, і в результаті - об'ємний і прибутковий урожай. І це не дивно, адже у витоків компанії стоять одні з кращих підприємств в хімічній, біологічній та аграрній сферах.

Сила - в об'єднанні

Офіційно історія компанії Syngenta починається у 2000 році, але фактично її коріння лежить на 250 років раніше, а складається вона з 2-х практично незалежних хронік.

Перша починається в 1758 р в Базелі (Швейцарія), де була заснована компанія J. R. GeigyLtd, що займалася виготовленням хімічних препаратів і барвників. На 100 з гаком років пізніше, в 1884 р, тут же з'являється хімічна компанія Gesellschaftfür Chemische Industrie Basel, або, скорочено - CIBA. У 1974 р.  компанії- «земляки» об'єднуються, утворюючи холдинг CIBA-Geigy. Інтерес до аграрного ринку обидві фірми проявляли вже тривалий час - наприклад, J. R. GeigyLtd в 1935 році почала виробництво інсектицидів. У 1974 р CIBA-Geigy розширює свій агробізнес, набуваючи американську компанію Funk Seeds. А в 1980 р холдинг об'єднує зусилля з іншою хімічної корпорацією, яка також дуже зацікавлена ​​в сільському господарстві - Sandoz. Компанія, заснована Едуардом Сандозом все в тому ж Базелі в 1876 р, до моменту сплаву з CIBA вже володіла такими насіннєвими підприємствами, як Rogers Seed (США), Northrup King Seed (США), Zaadunie Zwaan (Голландія). До речі, продукція голландського підрозділу стала основою портфоліо овочевого насіння майбутньої Syngenta.

В результаті злиття CIBA-Geigy і Sandoz утворилася компанія Novartis - один з 2 каменів, закладених у фундамент Syngenta. Другий камінь почав «шліфуватись» в Британії, на початку ХХ століття.

У 1926 р з'єднання фірм Brunner Mond Ltd, NobelIndustries, British Dyestuffs Coronation і United Alkali сформувало компанію Imperial Chemical Industries (ICI) з головною конторою в Лондоні. З 1928 р підприємство виходить на аграрний ринок, відкриваючи в Джеллотс Хілл (Англія) селекційну станцію (до речі, вона діє і понині у складі Syngenta). З початку 1960-х рр. компанія починає виробляти засоби захисту рослин. У 1983 р насіннєвий підрозділ виводиться в окрему компанію - ICI Seeds. А в 1993 весь агрохімічний бізнес концентрується в новоствореній компанії Zeneca. В тисяча дев'ятсот дев'яносто четвертому він розширюється - Zeneca купує підрозділ СЗР компанії Merckand Co. А в 1999 р купують вже саму Zeneca - бенефіціаром виступає шведський хімічний конгломерат Astra AB. Новостворена AstraZeneca - і є друга частина фундаменту Syngenta.

13.11.2000 р AstraZeneca і Novartis спільно створюють Syngenta, об'єднуючи свої агрохімічні підрозділи. У 2004 р новостворена компанія купує Advanta (США) - одного з найбільших виробників насіння кукурудзи, сої та бобів. Вже на даному етапі Syngenta стає одним з лідерів по виробництву насіння технічних і овочевих культур, а також засобів захисту рослин.

Півтора десятка років розвитку і зміцнення позицій на агрохімічному ринку привернули до Syngenta увагу найбільших інвесторів з Китаю. У червні 2017 р китайська державна корпорація Chem China набуває 98% акцій Syngenta. Таким чином, китайці істотно зміцнюють позиції в трійці лідерів по виробництву насіння і ЗЗР поряд з Monsanto і DuPont. І ключову роль в цьому відіграє саме Syngenta.

 

Швейцарці в Україні

Український ринок був одним з пріоритетних для корпорації: офіційне представництво Syngenta Ukraine було відкрито в 2001 р - лише через рік після заснування головної компанії. За 16 років роботи обсяги продажів компанії виросли більш ніж в 20 разів. У 2005 р було засновано підрозділ Syngenta по насінню овочів.

У штаті підприємства - близько 300 фахівців.

Повний комплекс рішень для гарного росту і захисту

Сьогодні Syngenta - величезний міжнародний холдинг з 90 представництвами по всьому світу, в компанії задіяно близько 30000 співробітників. Капіталізація підприємства становить більше 40 млрд. Доларів, прибуток за 2016 г. - 930 млн. доларів. Понад 700 млн. доларів щорічно інвестується в інноваційні розробки ЗЗР та насіння. Такі успішні результати досягаються широким комплексним асортиментом Syngenta, каталог продукції включає в себе:

1. Засоби захисту рослин та добрива (понад 80 найменувань):

- фунгіциди;

- гербіциди;

- інсектициди;

- протруйники;

- регулятори росту;

- органічні добрива.

2. Насіння польових культур:

- кукурудза;

- соняшник;

- ріпа;

- ячмінь;

- сорго;

- цукровий буряк.

3. Насіння овочевих культур (більше 2500 гібридів в 30 видах овочів):

- капуста білокачанна, червонокачанна, цвітна та броколі;

- огірок;

- морква;

- томати;

- цибуля ріпчаста;

- перець солодкий;

- баклажан;

- кабачок;

- квасоля;

- редис;

- буряк;

- горох;

- салат;

- баштанні - кавун і диня.

Овочеве підрозділ компанії відзначило в 2017 р своє 150-річчя. Овочеве насіння Syngenta займає близько 10% ринку насіння овочів в світі. Серед досягнень компанії - безнасіннєвий перець і новий сорт томатів - чорні солодкі.

Важкий, але приємний вибір

Складно вибрати найякісніші продукти від Syngenta. Відгуки численних вдячних споживачів підтверджують високу якість насіння і ЗЗР, представлених компанією на українському ринку. З посівного матеріалу овочевих культур можна відзначити такі гібриди, як:

1. Капуста Агресор F1. Найпопулярніший гібрид білокачанної капусти на українському ринку - невибагливий, високоврожайний, великі (3-5 кг) плоди відмінних смакових якостей і товарного вигляду, прекрасно транспортується і довго зберігається.

2. Томат Чіблі F1. Детермінантний середньоранній гібрид, дуже високоврожайний. Ідеально підходить для переробки і цільно-плодової консервації.

Серед ЗЗР варто звернути увагу на такі продукти:

1. Фунгіцид Ридоміл Голд. Препарат контактно-системної дії, надає як лікувальну, так і профілактичну вплив. Діє навіть при несприятливих погодних умовах.

2. Гербицид Дуал Голд. Універсальний препарат з високою тривалістю дії (40-60 днів). Найменша фітотоксичність серед групи хлорацетамідов.

Syngenta - зручно і вигідно

На українському ринку комплексний продукт - посівний матеріал овочів і ЗЗР - пропонує тільки Syngenta. Насіння і засоби їх захисту від швейцарської компанії відмінно зарекомендували себе і користуються величезною популярністю, як у великих агрохолдингів, так і у фермерів. Репутація і положення фірми в рейтингу виробників посівного матеріалу та ЗЗР говорять самі за себе - з посереднім продуктом в світовий топ-3 не піднімешся.

Приклад упаковки насіння Syngenta*

*Виробник може змінювати дизайн упаковки

 

Вгору