На нашому сайті виключно оригінальні товари!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Clause

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Clause

Підприємство HM.Clause- це величезний конгломерат, зосереджений на дослідженні, розробці і виробництві високоякісного насіння овочевих культур. Продукція фірми продається в 100 з гаком державах і користується заслуженою повагою, адже бренд Clause протягом десятиліть - знак якості насіннєвого матеріалу. А починалася її історія в кінці ХІХ століття, в столиці Франції.

Європейські витоки успіху

У 1891 р юний вчений Люсьєн Клоз, пристрасно захоплений рослинництвом, заснував фірму Clause. Його надихали успіхи П'єра Тезьера, який чимало досяг в своїй компанії насіння Tezier, заснованої в 1785 р.  Долі двох фірм-колег в майбутньому тісно переплетуться.

Клоз розумів, що одного виробництва вже відомих сортів мало для успішного розвитку компанії. Прагнення винаходити і розробляти призвело до відкриття в 1924 р новітньої лабораторії, де під керівництвом засновника компанії проводилися дослідження існуючих сортів і виведення нових. Молода наука генетика успішно використовувалася для старої як світ цілі - нагодувати людство.

В середині ХХ століття Clause починає всерйоз виходити на європейський ринок - в 1949 р відкривається представництво в Італії, в 1965 р.- в Іспаніі. Успішний досвід компанії в дослідженні і продажах висококласної продукції привернув увагу одного з найбільших гравців на світовому аграрному ринку - холдинг Limagrain . У 1996 р була оформлена угода з придбання, Лімагрейн отримав в своє розпорядження підрозділ з налагодженим виробництвом насіння, а Clause - значні фінансові вливання. До речі, раніше, в 1979 р. Limagrain придбав компанію Tezier. У 2002 р. створено об'єднання Clause-Tezier зі штаб-квартирою в Валансі. З 2008 р компанія змінила назву на HM.Clause.

Завоювання Америки

Паралельно в США розвивався американський етап історії Clause. Він починався зі створення Джозефом Харрісом фірми з виробництва насіння Harris Seeds в 1859 р в штаті Нью-Йорк. У 1963 р підприємство об'єдналося з компанією Moran Seeds, під керівництвом селекціонера Джона Морана. Новостворена Harris Moran (HM) в 1998 р. придбала селекційне підприємство Ferry Morse Seed. Успішний конгломерат знову-таки був узятий на замітку холдингом Limagrain, які шукали можливість закріпитися на американському ринку насіння. У 1998 г.Harris Moran була придбана холдингом, під його крилом розширила свій ринок поставок в Південну Америку - Чилі, Аргентину, Мексику; а в 2008 році було створено об'єднане підприємство HM.Clause. Ця дата стала відправною точкою новітній історії бренду.

 

HM.Clause сьогодні і завтра

На даний момент HM.Clause - велика компанія, що об'єднує 17 дочірніх підприємств на 5 континентах, розділених на 3 регіону - ЕМЕА (Європа, Близький Схід, Африка), АМРА (Америка, Тихоокеанський регіон, Австралія) і Аsia (Азія) під керівництвом 2 штаб-квартир. Регіони AMPA і EMEA приносять підприємству 91% доходу, ринок Азії поки знаходиться в положенні розвитку.

У всіх регіонах є дослідницькі центри, які розробляють гібриди, «заточені» спеціально під умови кожного куточка планети, де можна вирощувати овочі. У дослідження інвестується близько 15% прибутку з продажів компанії. Фахівці з різних регіонів обмінюються успішними результатами досліджень рослин в різних географічних зонах. Варто відзначити, що Limagrain, якій належить Clause - це сільськогосподарський конгломерат, заснований фермерами і для них же працює. Тому всі дослідження підприємства орієнтовані саме на досягнення результату аграріями по всьому світу - наука не відірвана від «земних» потреб.

Інновації Clause розосереджені на широкому полі діяльності. Компанія вкладає сили в розвиток сучасної генетики рослин, посилення їх захисту від давно відомих і нових захворювань; досліджуються можливості поліпшення смакових якостей культур і їх властивостей, що зміцнюють здоров'я.

Широкий асортимент в вузькій спеціалізації

HM.Clause спеціалізується на дослідженні, розробці, створенні та впровадженні високоякісних гібридів овочевих і баштанних культур. Фахівці компанії за багато років роботи накопичили грандіозні знання в сфері вирощування овочів в різних умовах. На сьогодні Clause займає перше місце серед конкурентів з продажу насіння гібридів польового салату, кавуна, фенхеля і цукіні, а також входить до трійки лідерів по реалізації насіннєвого матеріалу цвітної капусти , квасолі, томата, солодкого перцю і перцю чилі. Асортимент бренду постійно розширюється і складається з таких культур:

- огірок;

- томат;

- капуста білокачанна, червонокачанна, цвітна, брокколі;

- перець солодкий і чилі;

- морква;

- редис;

- баклажан;

- цибуля;

- буряк;

- польовий салат;

- квасоля спаржева;

- фенхель;

- кабачок;

- гарбуз;

- кавун;

- диня;

- солодка кукурудза.

У світовому обсязі продажів насіннєвого матеріалу овочів компанія займає 4-е місце. HM.Clause також розширює своє поле діяльності і на злакові - наприклад, розроблені нові вдалі гібриди кукурудзи.

HM.Clause Украіна: найпопулярніші гібриди

Професійний ринок овочівництва в нашій країні відносно молодий. Лише в останні 6-7 років українські фермери перестали просто «сіяти капусту» і прийшли до висновку, що для вигідного продажу потрібно приділяти увагу правильному підбору гібриду під умови вирощування, зберігання, перевезення, терміни і плани реалізації, попит на конкретну продукцію. Але навіть за такий відносно короткий термін визнання аграріїв завоювали багато гібридів овочів Clause, насіння яких користуються великим попитом. Серед них:

1. Капуста Бригадир F1. Один з найпопулярніших гібридів в Україні. Середньостиглий. Його поважають за невибагливість, високу врожайність, універсальність, довгий термін зберігання і відмінний смак.

2. Огірок Регал F1. Комахозапильний гібрид, дуже пластичний. Дає великий урожай однорідних плодів з універсальної придатністю. Добре транспортується.

3. Морква Болтекс F1. Відрізняється величезною врожайністю, невибагливістю до умов вирощування, при цьому має відмінні смакові якості і товарний вигляд.

4. Баклажан Фабіна F1. Надпродуктивнийї ранній гібрид, що дає дружній врожай відмінного товарного вигляду. Універсальний - для «свіжої» реалізації і переробки.

5. Томат Фенда F1. Високоврожайний ранній сорт з чудовими смаковими якостями. Невибагливий до агротехнології, добре транспортується.

6. Перець Геркулес F1. Універсальний ранньостиглий гібрид кубоподібного перцю, кращий вибір для переробки.

Якщо овочі - то Clause

На українському ринку величезна кількість гібридів овочевих культур від не менш величезної кількості виробників. Шукаючи потрібні, варто задати собі питання - якого результату Ви хочете досягти? Якщо згодиться прийнятний - не замислюйтесь, вибираючи, купуйте будь-яке професійні насіння. Якщо ж потрібна максимальна віддача від розумних вкладень - насіння Clause Вам її забезпечать. 150-річний досвід французьких і світових селекціонерів гарантує

Вгору